Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Brisa'dan yeni uygulama

Brisa, ‘Bridgestone BOX’ ile lastik satış ve servis hizmeti ile araç sahiplerinin ihtiyaç duyduğu her yerde olacak.

Giriş Tarihi: 15.9.2014 12:11 Güncelleme Tarihi: 15.9.2014 12:12
'Gerektiği zaman, gerektiği yerde konumlanan tam teçhizatlı servis' özelliği taşıyan Bridgestone BOX'ta, sürücülere, lastik satış, sökme-takma, balans ayarı, nitrojen dolumu, akü ve yağ değişimi, klima gazı dolumu gibi yolculuk anında en çok ihtiyaç duyulan hizmetler verilecek.

Brisa Tüketici Ürünleri Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Levent Akpulat, müşteri odaklı vizyonları doğrultusunda hayata geçen Bridgestone BOX için, "Hem yüksek müşteri memnuniyeti sağlayacak hem de hızlı ve sürdürülebilir bir satış ve hizmet kanalı modeli olacak" diye konuştu.

Yenilikçi çözümleriyle lastik sektöründe farklılaşan uygulamaları hayata geçiren Brisa, bir sanayi şirketinden inovasyon şirketine dönüşüm sürecinin önemli bir parçası olan inovasyon sürecinin önemli bir projesini daha hayata geçirerek 'Bridgestone BOX'ı tasarladı.

Brisa'nın yenilikçi bir hizmeti olan ve aynı zamanda satış kanallarında farklılaşma modeli de olan Bridgestone BOX, araç sahiplerine ihtiyaç duydukları noktalarda satış ve hizmet sunulmasını sağlıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Brisa'dan yeni uygulama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN