Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oventrop Türkiye’ye yeni genel müdür

Giriş Tarihi: 10.10.2014 14:45 Güncelleme Tarihi: 10.10.2014 14:45

On yılı aşkın süredir Türkiye'de faaliyette bulunan Oventrop, uzun yıllardır Samsung’da görev yapan Osman Doğru ile el sıkıştı.

Oventrop'un 2015 hedefleri hakkında bilgi veren Doğru "Güncel olarak, ısıtma pazarının büyük oyuncularından biriyiz, pazarlama ve satış argümanlarını daha efektif kullanarak, marka bilinirliğimizi arttırmak ilk hedefimiz, 2015 yılı içerisinde, hâlihazırdaki bayii organizasyonumuzu artırmak, güncel devam eden inşaat projelerine müdahil olarak, Türk kullanıcıyla yüksek kalite Oventrop marka ürünleri buluşturmak arzusundayız. Oventrop Akademi ile Türk tesisat sektörüne, bölgesel eğitimlerle meslektaşlarımıza, dizayn ve seçim programlarımız ile sektörün gelişimine katkıda bulunmak projelerimizden bazıları.2015 yılı markamızın inovasyon yılı olacak ve partnerlerimizle gelişerek büyüyeceğiz. Markamız için bu yılın çok önemli bir dönüm noktası olduğuna inanıyorum. Yeni pazarlama ve satış stratejimiz ile 2015 yılı sektörde fark yaratmaya devam ettiğimiz bir yıl olacak" dedi.

163 yıllık Alman Firması

Konut teknolojisi alanında, Avrupa'nın önde gelen armatür, regülatör ve sistem üreticilerinden biri olan şirket., Arnold Oventrop tarafından 1851 yılında kurulan şirket, daha çok inşaat alanında kapı/pencere imalat sektörüne bronz ve pirinç fittings üretimi yapmak için kuruldu. Şu anda 800'ün üzerinde çalışanı, 4000'in üzerinde farklı ürünüyle HVAC ve insaat sektörünün vazgeçilmez oyuncalarından biri. Termostatik vanalar, balans vanaları, yerden, duvardan ısıtma ve soğutma sistemleri, bina giriş kollektörleri, güneş enerji sistemleri şirketin ilk akla gelen ürünleri. Dünyada Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 8 ülkede (Çin, Amerika, İngiltere, İtalya ,İsviçre, Fransa, Polonya) ticari iştiraki, 28 ülkede ise satış temsilciliği bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oventrop Türkiye’ye yeni genel müdür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN