Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1.5 milyar liralık fonu yönetiyor

ING Emeklilik'in fon büyüklüğü, eylül 2014 itibarıyla 1.5 milyar liraya ulaştı. Hayat ve ferdi kaza sigortasına da başlayan firmanın müşteri sayısı ise 880 bini buldu

Giriş Tarihi: 5.11.2014
1.5 milyar liralık fonu yönetiyor
Bireysel emeklilik ve hayat sigortası firması ING Emeklilik'in yönettiği fon büyüklüğü 1.5 milyar liraya ulaştı. Müşteri sayısı ise 880 bini aşan ING Emeklilik'in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Deniz Kalafat Uysal, "Türkiye'de ilk olarak bireysel emeklilik alanında başladığımız faaliyetlerimize, son yıllarda hayat ve ferdi kaza sigorta satışını da eklemiş bulunuyoruz. Dolayısıyla bir yandan müşterilerimiz için emeklilik planlarıyla birikim yapmalarını sağlarken, diğer yandan bu birikim dönemi boyunca başlarına gelebilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmayı hedefliyoruz" dedi.

MOBİL HİZMET

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda karar vermelerini kolaylaştırabilecek ürünler geliştirdiklerini, son dönemde hizmete sundukları İyi Yaşa Hayat Sigortası'nın bunun en iyi örneği olduğunu ifade eden Uysal, "İyi Yaşa ürünümüzün ulaşılabilirliğini artırmak amacıyla ING Emeklilik acenteleri ve ING Bank şubelerinin yanı sıra Anadolubank şubelerinde de satışını başlattık" diye konuştu. Mobil Şube ve yenilenen Müşteri Girişi portalı ile kullanıcıların diledikleri her yerden, hesaplarına çok daha kolay ve hızlı şekilde ulaşabilme imkânı bulduklarını kaydeden Uysal, "Mobil Şube uygulamamızla katılımcılarımıza, emeklilik dönemi birikimleri hakkında öngörüde bulunabilme, bireysel emeklilik aylık ödeme tutarlarını değiştirme, hayat sigortası poliçe bilgilerini görüntüleyebilme gibi özellikler sunuyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1.5 milyar liralık fonu yönetiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN