Savunma Sanayii Müsteşarlığı personel alacak

Savunma Sanayii Müsteşarlığı, sözlü sınav yöntemiyle 51 proje mühendisi, 10 proje asistanı, 10 yönetici asistanı olmak üzere toplam 71 kadro karşılıksız sözleşmeli personel alacak.

Giriş Tarihi: 25.11.2014 10:44
Savunma Sanayii Müsteşarlığı personel alacak
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Savunma Sanayii Müsteşarlığı, sınav (mülakat) yöntemiyle; 51 proje mühendisi, 10 proje asistanı ve 10 yönetici asistanı olmak üzere toplam 71 kadro karşılıksız sözleşmeli personel alacak. Adaylar başvurularını; müsteşarlığın internet adresindeki sınav başvuru ekranında tanımlı olan bilgileri eksiksiz doldurarak, son başvuru tarihi olan 15 Aralık 2014 Pazartesi günü mesai bitimine kadar sisteme yükleyecekler.

Sınav, adayın; alan bilgisi konuları yanı sıra genel kültür, kavrayış ve anlatım yetenekleri ile davranış gibi yetkinliklerinin ölçüleceği mülakat usulüyle yapılacak. Sınav değerlendirmesi 100 tam puan üzerinden yapılacak. Sınav Kurulu üyelerinin her bir adaya ayrı ayrı verdikleri notların ortalaması, o adayın Sınav notunu gösterecek. Sınavda başarılı olmak için ortalama en az 70 puan alınması gerekecek. Adayların başarı puanı; KPSS puanı ve sınav notunun aritmetik ortalamasının alınması suretiyle belirlenecek. Başarı puanı en yüksekten en düşüğe doğru sıralanmak suretiyle adayların başarı sırası belirlenecek. Bu sınav için geçerli olmak üzere, asıl olarak kazanan aday sayısını geçmeyecek şekilde yedek belirlenebilecek. Ayrıca adaylara bir bildirimde bulunulmayacak.

Asıl olarak yerleştirilmeye hak kazanan adayların vize işlemlerinin Maliye Bakanlığı'nca yapılmasını müteakip göreve başlama tarihleri Müsteşarlık internet sitesinde tebliğ mahiyetinde ilan edilecek. Gerçeğe aykırı belge ve beyanı tespit edilen adaylar, sınava alınmayacak, sınava alınmış olsa bile bu adayların sınavları geçersiz sayılacak. Atamaları yapılmış olsa dahi bu atamalar iptal edilecek ve bunlar hiçbir hak talep edemeyecekler. (ANKA)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Savunma Sanayii Müsteşarlığı personel alacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN