Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan:" Faiz başarısız olduğum bir konu!"

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'de faizlerin bulunduğu noktan tek kelime zulümdür. Siz Başbakan olduğunuzda neden bunu yapmadınız derseniz. Başarısız olduğum konulardan biri de budur" dedi.

Giriş Tarihi: 20.12.2014 14:09
Erdoğan: Faiz başarısız olduğum bir konu!

DEİK Genel Kurulu'nda konuşan Cumhurbaşkanı finansçılara krediler konusunda çağrıda bulunarak başarısız olduğu bir konuyu dile getirdi.

Erdoğan:Din alimi maskesiyle vatana ihanet ettiler!-Tıklayın

HAFİFE ALANA ASLA TAHAMMÜLÜM YOK

Cumhurbaşkanı olarak inşaat sektörünü hafife alacak kimseye asla tahammülü olmadığını söyleyen Erdoğan, imalat sanayi ile inşaat sektörünün birbirinden ayrılmayacak iki farklı alan olduğunu dile getirerek bu iki alanın da at başı gitmesi gerektiğine vurgu yaptı.

GÖZLÜKLERİNİZİ İYİ SEÇİN!


Konuşmasının devamında finansçılara kredi konusunda çağrıda da bulunan Erdoğan, finansçıların kredi faiz gözlüklerini iyi seçmeleri gerektiğini belirterek, ''Kredi noktasında gözlüklerinizi lütfen dikkatli seçin. Yüksek faizlere dikkat edin. Girişimcilerimizi artırmak zorundayız. En fazla parayı finans sektörü kazanıyor. Çok fazla da yorulmadan kazanıyorlar. O yüzden el ele vermeliyiz. Faizler ne kadar düşerse yatırımcının da önü o kadar açılır.'' dedi.


FAİZ KONUSUNDA BAŞARISIZ OLDUM


Erdoğan faiz konusunda bir itirafda da bulundu. Erdoğan, Avrupa ve Amerika'daki faizlere dikkat çekerek Türkiye'deki faizleri yüksek oluşunu eleştirdi. Türkiye'de faizlerin bulunduğu noktanın adeta zulüm olduğunu söyleyen Erdoğan ''Açık açık söyliyeyim elimden geleni yaptım ama başarısız olduğum konulardan biri de budur.'' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan:" Faiz başarısız olduğum bir konu!"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN