Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tek umutları EMITT Fuarı

Rusya'daki kriz yüzünden panik içerisindeki Türk turizmciler umudunu Ocak ayında düzenlenecek olan EMITT Fuarına bağladı.

Giriş Tarihi: 26.12.2014 14:25 Güncelleme Tarihi: 26.12.2014 14:34
Tek umutları EMITT Fuarı
1997 yılında ilk kez düzenlenen ve o yıldan itibaren her yıl düzenli bir şekilde gerçekleştirilen EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı yeniden ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Ulusal ve uluslararası alanda çok yoğun ilgi gören ve dünyanın 5. büyük turizm fuarı unvanına sahip olması nedeniyle Türkiye'nin fuarcılık alanında göğsünü kabartan EMITT'in 22-25 Ocak'ta TUYAP'ta 19'ncusu düzenlenecek olan etkinliği diğerlerinden farklı olarak çok daha büyük önem arz ediyor.

UMUTLARI EMITT

Çünkü petrol fiyatlarında yaşanan düşüşler sonrası krizde bulunan Rusya yüzünden, Türk turizmciler endişeli. Yetkililerden açıklanan rakamlara göre Eylül-Kasım döneminde Rus turist sayısında yüzde 35'lik bir düşüş var. O yüzden yılda yaklaşık 5 milyon kişi ile Türkiye'ye en fazla turistin geldiği ülke olan Rusya yüzünden endişeli günler geçiren turizmciler bu yıl düzenlenen EMITT'e büyük umut bağlamış durumda.

MÜŞTERİ AVINA ÇIKACAKLAR

Sektör temsilcileri yaşanan bu kriz ortamında, dünyanın 70 farklı ülkesinden EMITT'e gelecek olan 4 binin üzerindeki katılımcı ve yüz binlerce ziyaretçiye ürünlerini tanıtacak ve zorlu geçmesi beklenen bu yılı atlatmak için adeta müşteri avına çıkacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tek umutları EMITT Fuarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN