Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'70 yıldır KOBİ ve esnafın yanındayız'

Giriş Tarihi: 17.2.2015
'70 yıldır KOBİ ve esnafın yanındayız'

Yapı Kredi KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grup Direktörü Aslı Düzenli, "70 yıllık geçmişimizde çalıştığımız KOBİ müşteri sayısı 1 milyonu aştı" dedi

Yapı Kredi olarak KOBİ'lerin ülke ekonomisinin itici gücü olduğunu söyleyen Yapı Kredi KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grup Direktörü Aslı Düzenli, "KOBİ müşterilerimize hizmet verirken öncelikle müşterilerimizi tanımaya odaklanıyor, talep ve ihtiyaçlarına uygun ürün ile hizmetler sunarak onlara destek oluyoruz" dedi.

AYRICALIKLI HİZMET VAR

Düzenli konuya ilişkin görüşlerini şu sözlerle açıkladı: "Bu yaklaşımımız sayesinde 70 yıllık geçmişimizde çalıştığımız KOBİ müşteri sayısı 1 milyonu aştı. Toplamda ülkemizde 3.2 milyon KOBİ olduğunu göz önünde bulundurursak bu oldukça ciddi bir rakam. Ancak halen çalışma şansı bulamadığımız KOBİ'lerimize ulaşmak ve onları da Yapı Kredi'nin ayrıcalıklı dünyası ile tanıştırmak en önemli önceliklerimizden biri. Bu doğrultuda 2015 yılında da pek çok farklı sektöre yönelik kredilerimiz, dönemsel kampanyalarımız ile müşterilerimizi uygun faiz ve vadeli finansman imkanıyla buluşturmaya devam edeceğiz. 2015 yılı için ana hedefimiz, KOBİ ve esnaflara sağladığımız finansal desteği artırarak firmaları ve faaliyet gösterdikleri sektörleri en iyi şekilde desteklemek olacak. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da KOBİ müşteri kitlemizin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiğimiz ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve segment bazlı servis modelimiz sayesinde KOBİ bankacılığında öncü rolümüzü sürdüreceğiz. Bu kapsamda müşterilerimizin kısa vadeli nakit destek ihtiyacını karşılamaya yönelik faizsiz, masrafsız veya ödemesiz dönem seçenekleri sunan kredilerimiz bulunuyor. Yıl boyunca belirli dönemlerde kampanyalar da düzenliyoruz. Son olarak Mart sonuna kadar devam edecek olan kampanyamız ile KOBİ'lere 50.000 TL ve 36 aya varan vadelerle, aylık yüzde 1.15'ten başlayan faiz oranlarıyla kredi sunuyoruz. Bu krediden faydalanan müşterilerimiz hem dosya marsafı ödemiyorlar hem de ihtiyaçlarına göre seçtikleri KOBİ bankacılığı paketiyle tüm yıl boyunca birçok bankacılık işlemini indirimli yapıyorlar. Ayrıca dileyen müşterilerimiz kredinin geri ödemesine 3 ay sonra başlayabiliyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'70 yıldır KOBİ ve esnafın yanındayız'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN