Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den Erzurum'a yatırım

Erzurum'da 15 adetlik otobüs yatırımı yaptı. Yönetim Kurulu Başkanı Ayyıldız, "2015'te 26 milyon yolcu taşımayı hedefliyoruz" diye konuştu

Giriş Tarihi: 4.3.2015
Metro Turizm'den Erzurum'a yatırım
lüks otobüs filosunu genişletiyor. 2015'te 100 adet Temsa Safir Vip Suit otobüs yatırımı yapan şirket, 15 aracı teslim aldı. Erzurum'da düzenlenen törene Temsa Global ve Metro Turizm yetkilileri katıldı.

HEDEF 26 MİLYON YOLCU

Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız, firma olarak 2014'te 23 milyon 37 bin yolcu taşıdıklarını, bu sayıyı 2015'te 26 milyona çıkarmayı hedeflediklerini kaydetti. Bu yıl araç filosuna katılacak 100 aracın 2+1 süit modeller olduğunu belirten Ayyıldız, "Bu araçlarımız Türkiye'nin her tarafına olduğu gibi Erzurum'a da hizmet verecek. 23'üncü yılımızda 23 milyon 37 bin yolcu taşıyarak sektör adına tarihi bir başarıya imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu. 100 otobüsün mayısta filolarına katılacağını aktaran Ayyıldız, "Böylelikle yapacağımız seferler firmamıza 1 milyon 800 bin yolcu katacaktır. En genç araç filosuna sahibiz" dedi. Ayyıldız, Metro Turizm'in 2015'i kalite yılı olarak belirlediğini de vurguladı.

30 BİN KİŞİYE İŞ SAĞLI
Şenol Ayyıldız, şirketin 30 bin kişiye istihdam sağladığını belirtti. Tüm öğrencilere çağrı yapan Ayyıldız şöyle konuştu: "Gerek hosteslik gerekse şoförlük yapmaları suretiyle gelen tüm iş isteklerine olumlu cevap vereceğiz. Öğrencilere hem burs hem de ücret desteği sağlayacağız. Atatürk Üniversitesi yerleşkesinde de bir şube açmayı düşünüyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Metro Turizm'den Erzurum'a yatırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN