Türkiye'nin en iyi haber sitesi

OMD 2014'te de 'yılın küresel ajansı' ödülünü aldı

Giriş Tarihi: 11.3.2015 16:20 Güncelleme Tarihi: 11.3.2015 16:24
OMD 2014'te de 'yılın küresel ajansı' ödülünü aldı

OMD, 2013’ün ardından 2014 yılında da AdWeek tarafından yılın küresel medya ajansı seçildi.

OMD alınan ödül için şu açıklamayı yaptı:

Bu haber bizler için gurur verici. Son yıllarda sektörün sürekli önünde koşan ve işe bakışını yenileyen bir OMD rüzgarı globalde kendini hissettiriyor.

Bununla birlikte, 2014 bizim için ülkemizde de oldukça başarılı bir yıldı. İş ortaklarımızın bize artarak devam eden güveni, operasyonel mükemmelliği hedefleyen yapımız ve yeni iş kazanımlarımız bu başarının benzini oldu. Elbette başarıyı sürdürmek, yakalamak kadar zor. Hala yapmamız gereken ev ödevlerimiz var. Lider ajans olmanın beraberinde getirdiği ek sorumlulukların farkındayız. Geleceğe yönelik sürdürülebilir bir planımız var ve bunu hassasiyetle uyguluyoruz. İnsan kaynağına, araştırmaya ve gelişmiş yazılımlara yatırım yapıyoruz. Global ağımızdan gelen geniş know how ve lokal öğretileri harmanlayarak durmadan öğreniyoruz, durmadan yenileniyoruz.

2015 yılı da bizim için önemli bir yıl olacak. İş ortaklarımızın güveni ve desteğiyle, son yıllarda yaptığımız yatırımların karşılığını almaya devam edeceğimiz ve büyüme trendimizi sürdüreceğimiz heyecanlı bir yıl bizleri bekliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
OMD 2014'te de 'yılın küresel ajansı' ödülünü aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN