ler, Türkiye'nin "en"lerini seçiyor

Proje kapsamında 36 bin , İstanbul'un 39 ilçesindeki 150 durağında oy kullanacak - Ödüller, 7 Nisan'da düzenlenecek törende sahiplerini bulacak

Giriş Tarihi: 19.3.2015 14:03 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 14:18
Taksiciler, Türkiye'nin enlerini seçiyor
İstanbul'da hizmet veren ler, 45 kategoride Türkiye'nin en iyilerini seçmek için 39 ilçedeki duraklarında oy kullanmaya başladı.

'nin katkılarıyla düzenlenen "Taksiciler, Türkiye'nin 'en'lerini seçiyor" projesi, Yeşilköy'deki Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi'nde düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı.

Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, yaptığı konuşmada, taksicilerin, 24 saat hayatın içerisinde olduğunu söyledi. Projenin çok kapsamlı olacağına dikkati çeken Çağırıcı, "Özellikle havaalanındaki taksici esnafı kardeşlerimiz, Türkiye'nin hem içe hem dışa açılan yüzüsünüz. Gelen misafirlerimiz, dostlarımız, ilk olarak burada taksici esnaflarımızla karşılaşıyor" dedi.

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Başkanı Fahrettin Can, taksici esnafının Türkiye'nin nabzını tutma açısından çok başarılı olduğunu ifade ederek, projeyi başlattığı için Bağcılar Belediyesi'ne teşekkür etti.

Havalimanında çalışan tek kadın taksici Hilal İzgördü, "Burada taksicilik yapmaktan korkmuyorum. Burada çok güvenliyiz. İki seneden beri burada taksicilik yapıyorum. Diğer kadın arkadaşlarımızın da burada olmasını istiyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Çağırıcı ile Can, taksiyle kısa bir tur attı. Çağırıcı, daha sonra proje kapsamında oy kullandı. Taksiciler de Türkiye'nin enlerini seçmek için oy vermeye başladı.

150 TAKSİ DURAĞINDA OY KULLANILACAK

Proje kapsamında 36 bin taksici, İstanbul'un 39 ilçesindeki 150 taksi durağında oy kullanacak. Taksiciler, sanat, siyaset, spor ve radyonun da aralarında bulunduğu 45 kategoride Türkiye'nin en iyilerini seçecek. Ödüller, 7 Nisan'da Grand Cevahir Otel'de düzenlenecek 3. Taksiciler Ödül Töreni'nde sahiplerini bulacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taksiciler, Türkiye'nin "en"lerini seçiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN