Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'yi '' ladık

iştiraki Atü Duty Free, Houston George Bush Havalimanı`nda bulunan 700 metrekarelik duty free alanını 10 yıl süreyle işletme hakkını kazandı.

Giriş Tarihi: 27.3.2015 11:36
ABD'yi 'TAV' ladık
iştiraki Atü Duty Free, Amerika Birleşik Devletleri duty free pazarına Houston'dan girdi. ATÜ, gerçekleşen ihaleyi kazanarak Teksas Eyaleti'ndeki Houston George Bush Havalimanı'nda bulunan yaklaşık 700 metrekarelik duty free alanını 10 yıl süreyle işletme hakkını kazandı.

BU BAŞARI SEKTÖRDE GELDİĞİMİZ NOKTAYI GÖSTERİYOR

'de havalimanı duty free operasyonu için tercih edilmenin çok önemli olduğunu vurgulayan Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener "Türkiye'den çıkan bir marka olarak ABD gibi bir ülkede kıyasıya rekabet ederek Houston George Bush Havalimanı'nda 10 yıl süreyle duty free işletmesine ilişkin ihaleyi kazandık.

Bu başarı sektörel olarak geldiğimiz noktayı bir kez daha ortaya koydu. ABD'de yolcu sayısına göre 11. havalimanı olan Houston George Bush Havalimanı'nda yakın gelecekte terminallerin büyütülmesine yönelik planlar bulunuyor. Bu başarıda imzası olan tüm çalışanlarımızı tebrik ederim" dedi. Kaynak: uzmanpara
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
ABD'yi 'TAV' ladık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN