Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnşaat sektörünün kalbi Bursa'da atacak

Giriş Tarihi: 7.4.2015
İnşaat sektörünün kalbi Bursa'da atacak

Körfez ülkelerinden önemli inşaat ve gayrimenkul yatırımcıları, 9 -12 Nisan'daki inşaat fuarı için Bursa'ya gelecek. Suudi Prens ve Ceo'lar davetliler arasında olacak

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde düzenlenecek olan Bursa İnşaat Fuarı, 9-12 Nisan arasında gerçekleştirilecek. Körfez ülkelerinden önemli inşaat ve gayrimenkul yatırımcılarını fuar için Bursa'da ağırlayacaklarını belirten BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, fuarın inşaat ve gayrimenkul sektörüne yeni bir ufuk açacağını söyledi. Başkan Burkay, Bursa'nın inşaat ve gayrimenkul alanında önemli potansiyelinin olduğunu kaydetti. Bursa İnşaat Fuarı'nın sektör ve ülke için büyük anlam ifade ettiğini dile getiren İbrahim Burkay, körfez ülkelerinden gayrimenkul şirketlerinin CEO'larının Bursa'daki potansiyeli yerinde inceleme fırsatı bulacağını dile getirdi.

YATIRIM İMKÂNLARI OLUŞACAK
İMSİAD ile birlikte düzenlenecek fuar Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. BTSO'nun ev sahipliğinde özel organizasyonlarla Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn'den yatırımcılar, Bursa'da ağırlanacak. Şehre gelecek Arap yatırımcılar, Bursalı firmalarla ikili iş görüşmeleri yapıp Bursa'nın yatırım imkânlarını yerinde değerlendirecek.

SUUDİ ARABİSTAN PRENSİ DE GELİYOR
İnşaat Fuarı kapsamında yabancı yatırımcıların yanı sıra Körfez ülkelerinden de önemli isimler Bursa'da bulunacak. Fuar için Suudi Arabistan Prensi Saud Bin Abdulaziz Bin Mohammed Al Faisal Al Saud'un da Bursa'ya gelmesi bekleniyor.

REZİDANS VE LÜKS OTELLERİN MARKA İSİMLERİ BULUŞUYOR
Mekke'de yapılan 33 katlı, bin 314 daireli Zemzem Towers'ın satışını gerçekleştiren Mass İntarnational CEO'su Nail Alamirah da Bursa'ya gelecek. BTSO'nun ev sahipliğinde ayrıca dünyanın birçok ülkesinde gayrimenkul ve inşaat yatırımı olan Green Valley'in CEO'su Zeiad Abbas da fuar için kentte olacak. Fuar için ayrıca Dubai'den Time Sguare Otelleri'nin yöneticileri, Birleşik Arap Emirlikleri Raak Şeyh ailesinden Ahmet Qasmi, Suudi Arabistan Dışişleri Bakanlığı eski müsteşarlarından ve Al Jebrin Grubu CEO'su Abdullah El Jebrin Bursa'da bulunacak. Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn büyükelçileri de fuar kapsamında Bursa'ya davet edildi.

40 ÜLKEDEN ZİYARETÇİ
İnşaat fuarı yurt dışında yapılan etkin tanıtımlar sayesinde Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna - Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Dubai, Fas, Gürcistan, Hırvatistan, Irak, İran, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Kuveyt, Libya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Sırbistan, Tunus, Türkmenistan, Sudan, Tacikistan, Ürdün ve Yunanistan başta olmak üzere 40'ün üzerinde ülkeden davetli iş adamlarını ağırlayacak.

ZEMZEM'İN CEO'SU DA DAVETLİ
Mekke'de yapılan 33 katlı, bin 314 daireli Zemzem Towers'ın satışını gerçekleştiren Mass İntarnational CEO'su Nail Alamirah da Bursa'ya gelecek isimler arasında...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnşaat sektörünün kalbi Bursa'da atacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN