Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuğumu ofiste doğurabilirim

Giriş Tarihi: 22.4.2015 14:34
Çocuğumu ofiste doğurabilirim

Ekici Peynirleri’nin 3’üncü nesil yöneticilerinden Elçin Ekici Öztürk, “Hamileyim. İşler o kadar yoğun ki çocuğumu şirkette doğurabilirim” diyor.

Antalya'da faaliyet gösteren Ekici Peynirleri'nin 3'üncü kuşak yöneticisi Elçin Ekici Öztürk, genç yaşında yoğun bir iş temposunun içine düşenlerden. Abisiyle birlikte şirketin satış ve pazarlama süreçlerini yöneten Öztürk, Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Kanada'da pazarlama iletişimi eğitimi almış. Tabi Öztürk'ün hayatı şirkette geçmiş.

"Peynirle büyüdüm" diyen Öztürk, büyüklerin yaptığı hataya düşmeyip özel hayatlarına vakit ayırmak için çaba harcadıklarını belirtiyor. "Her yıl mutlaka 20 gün tatil yaparım. Evliyim ve hamileyim. Böyle giderse çocuğumu da şirkette doğuracağım. Bazen işler o kadar yoğun oluyor ki dinlenmeye fırsat olmuyor" diyen Öztürk, doğum yaptıktan sonra 3 ay içerisinde işe dönmeyi planladığını belirtiyor.

Ekibe güvenmek gerek Şirketin başına geçerse kurumsallaşmaya daha fazla yatırım yapacağını dile getiren Öztürk, "Babam ve amcam şirketi bir profesyonele emanet etmez ama biz 3'üncü nesil olarak doğru bir seçim yapıp şirketi bir profesyonele teslim edebiliriz" diyor. Antalya'da yaşadıkları için trafikle uğraşmadıklarını ve doğayla iç içe bir yaşam sürdüklerini dile getiren Öztürk, tatil beldelerine olan yakınlık avantajını da haftasonları kullandıklarını ifade ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuğumu ofiste doğurabilirim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN