Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Murat Erkan: Fiber yatırımları artırıyoruz

Tüm yenilikleri müşterilerinin evlerine fiber kablolarla taşıdıklarını ifade eden Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, yapmak istedikleri yenilikleri Sabah’a açıkladı.

Giriş Tarihi: 22.4.2015 14:07
Murat Erkan: Fiber yatırımları artırıyoruz

Telekomünikasyon sektörü, son 30 yılda teknolojideki gelişmelere paralel olarak giderek ivmelenen bir büyüme süreci yaşadı. Turkcell Grubu olarak 2008 yılında dünya ile aynı dönemde başladığımız fiber yatırımlar, tam da bu ihtiyacı karşılamayı hedefliyordu. Bugün geldiğimiz noktada Türkiye telekomünikasyon altyapısında dünya ile yarışacak bir seviyede bulunuyor. 75 ile değen 33 bin 500 kilometrelik fiber altyapımızla ülkemizin bu rekabetçi konumuna katkıda bulunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

FİBER YATIRIMLAR ARTMALI

Bu kapsamda Turkcell Superonline olarak, fiber internet yatırımlarımızı, belediyelerimizin de kucak açmasıyla daha da hızlandırmayı ve çok daha geniş bir kitleye bu altyapıyı ulaştırmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda güçlü altyapımız üzerinden müşterilerimize sunulacak ürün ve hizmetlere odaklanıyoruz. Kısa süre önce hayata geçirdiğimiz geleceğin televizyon platformu Turkcell TV Plus bunlardan biriydi. Önümüzdeki dönemde de müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak yeni ürünler ve hizmetleri hayata geçirmeyi sürdüreceğiz.

Sabah'a başarılar diliyorum

1985 yılında yayına başlayan Sabah gazetesi, o dönemin eğilimlerini en doğru şekilde okuyarak, yeni fikirleri ve yaklaşımları hayatımıza katan bir yayın oldu. Yayın hayatında olduğu 30 yıl, aynı zamanda Türkiye'nin en hızlı değişim ve dönüşümleri yaşadığı bir dönem olarak hafızalarımıza kazındı. Bu değişim sürecini yakından takip eden Sabah gazetesine önümüzdeki dönemde de yayın hayatında başarılar diliyorum.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat Erkan: Fiber yatırımları artırıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN