Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Premium otonun lideri

Giriş Tarihi: 22.4.2015 12:23
Premium otonun lideri

Borusan Holding ve Almanya’da faaliyet gösteren Giwa Holding’in ortaklığı olan Borusan Otomotiv, 1984 yılından bu yana BMW’nin Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 1998’de Land Rover, 1999’da küçük otomobil segmentinin yaratıcısı MINI ve 2014’te Jaguar’ın katılımlarıyla Borusan Otomotiv’in, sunduğu marka yelpazesi tamamlandı.

Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız, şirketin bugün geldiği yeri anlattı: "Borusan Otomotiv bugün BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motosiklet markaları ile otomobil ve motosiklet sevdalılarının ilk tercihi olarak segment lideri oldu.

Yetkili satıcı ve servis teşkilatını yaygınlaştırmak, mevcut durumda hizmet verilen illerde yeni yatırımlar yapmak, yeni illerle hizmet noktası sayısını artırmak için var gücümüz ile çalışmaktayız. 30 yıllık tecrübesi ile Borusan Otomotiv, yetkili satıcılar ve yetkili servisler, iyi eğitimli ve yetkin teknik personel kadrosuyla Türkiye'nin otomotiv sektöründe kaliteli teknik desteğine sahip, öncü bir grup. Hedefimiz müşteri memnuniyeti, müşteri sadakati ve yeni ürün, yeni hizmet odağı ile her markanın kendi segmentindeki öncü pozisyonunu korumak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Premium otonun lideri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN