Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den sürprizi

’ndan ’ın En Tatlı Uçuş Güvenlik Eğitimi!

Giriş Tarihi: 23.4.2015 12:33 Güncelleme Tarihi: 23.4.2015 12:38
THY'den 23 Nisan sürprizi
bu 'ı yolcularına eğlenceli mi eğlenceli bir sürpriz yaparak kutladı. Uçuşlarda karşılaşabilecekleri " bazı acil durumlarda" neler yapmaları gerektiğini anlatmak için onlara En Tatlı Uçuş Güvenlik Eğitimi'ni hazırladı.

En Tatlı Uçuş Eğitimi'ni hazırlamak için öncelikle minik yolcuların uçaklardaki en yaygın davranış kalıpları tespit edildi. "Ağlayan, öndeki koltuğu tekmeleyen, gözlerini arkadaki yolcuya diken, ardı arkası kesilmeyen sorular soran, elindeki tablette son ses çizgi film izleyen, oynadığı oyuna diğer yolcuları da dâhil etmek isteyen" çocuk karakterleri, bu eğitim videosunun kahramanları oldu.

Sonrasında yolculara bu davranış kalıplarıyla karşılaştıklarında neler yapmaları gerektiği, En Tatlı Uçuş Güvenli Kartları aracılığıyla iletildi. Genelde birer problem olarak gördükleri bu durumların üstesinden biraz sevgi ve anlayışın yardımıyla kolaylıkla gelebilecekleri onlara çocukların yöntemleriyle anlatıldı.
Genel 23 Nisan kutlama kalıplarının dışına çıkan ve uçuşlarda yaşananları çocukların gözünden anlatan bu uçuş güvenlik videosu, aynı zamanda içinde birçok eğlenceli detayı da barındırıyor. Çocukların "çocuk" olmayı, eğlenmeyi ve oynamayı en çok hak ettikleri bu günü gönüllerince kutlamaları için onlara nasıl benzersiz bir ortamın sağlandığını gözler önüne seriyor.

Böylece Türk Hava Yolları 23 Nisan'da büyüklere minik yolcularımızla nasıl empati kurabileceklerini gösterirken, çocuklara da 23 Nisan'ı kendi yöntemleriyle kutlamak için güzel şans veriyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
THY'den 23 Nisan sürprizi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN