Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İtiraf gibi açıklama

SABAH'ın 'Uyanık Çapulcu' haberindeki sözleşmeyi doğrulayan BNR Teknoloji Müdürü Erbay, "Söz, dataları satmayacağız" diye konuştu

Giriş Tarihi: 2.5.2015
İtiraf gibi açıklama
Hopi adlı mobil uygulamayla E-Ticaret Yasası'nı arkadan dolanarak delmeye çalışan Boyner'den itiraf gibi açıklama geldi. BNR Teknoloji'nin Genel Müdürü Onur Erbay, kullanıcılara elektronik iletilerin ne için yapılacağını, bilgilerinin hangi amaçla kullanılacağını 'Hopi Kullanıcı Sözleşmesi'nde yazdıklarını belirterek, "Sözleşmeyi onaylamayan hiç kimsenin bilgileri alınmamakta, izin vermemiş, onaylamamış hiçbir kimseye reklam, mesaj ve e-posta gönderilmemektedir. Kullanıcının verdiği 'onay'ın sonucu da bilgilendirmelerde yer alıyor" dedi. Erbay, kullanıcının kişisel bilgileri ve elektronik iletişimlerini istediği her zaman durdurabileceğini de söyledi.

'SÖZ, BİLGİLERİ SATMAYACAĞIZ'
Hopi uygulamasıyla niyetlerinin data toplamak olmadığını söyleyen Erbay, "Kullanıcı bilgilendirmelerimizde Hopi kullanıcılarına datalarını, kişisel bilgilerini kâr amacıyla satmayacağımıza söz veriyoruz" dedi. Erbay, kanunlara harfiyen uyacaklarını da sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İtiraf gibi açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN