Hayat sigortasında farkındalığı artırmalıyız

Türkiye'de aile odaklı bir kültürün yerleşik olduğunu ve ailelerin sevdiklerini korumaya önem verdiklerini belirten NN Hayat ve Emeklilik CEO'su Frank Eijsink, bu yüzden hayat sigortası alanında farkındalığın artırılması gerektiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 12.5.2015
Hayat sigortasında farkındalığı artırmalıyız
Türkiye'de aile odaklı bir kültürün yerleşik olduğunu, ailelerin sevdiklerini korumaya büyük önem verdiklerini vurgulayan NN Hayat ve Emeklilik CEO'su Frank Eijsink, Türkiye'deki ailelerin, çocuklarının iyi bir geleceğe sahip olmasına çok önem verdiğini söyledi. Yaptıkları araştırmalar sonucunda ailelerin, bunun yolunun iyi bir eğitimden geçtiğine inandığını ifade eden Eijsink, ailelerin çocuklarına iyi bir eğitim sağlayabilmek için ne gerekirse yapmaya hazır olduğuna değindi. Eijsink, "Ancak Türkiye'de eğitim maliyetinin diğer mal ve hizmetlere kıyasla çok daha hızlı bir şekilde arttığını da biliyorum. Karşılığında elde edilecek avantajlar düşünüldüğünde; hayat sigortası, maliyeti oldukça düşük bir ürün" şeklinde konuştu.

2015 HAYAT YILI
NN Hayat ve Emeklilik'in Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle hayata geçirdiği 'Hayat Akademisi' programı hakkında değerlendirme yapan Eijsink, "Bizim öncelikli stratejimiz olan hayat segmentinde büyümek için 2015'i 'Hayat Yılı' ilan ettik. Çalışma arkadaşlarımızın stratejimizi gerçekleştirmemize katkı sağlayacağına inanıyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayat sigortasında farkındalığı artırmalıyız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN