Türkiye'nin en iyi haber sitesi

E-bordro sorgulama ekranı

Giriş Tarihi: 15.5.2015 10:46
E-bordro sorgulama ekranı

15 Mayıs memur maaşları ile ilgili maliye muhasebat.gov.tr de ilgili sisteme maaşların bordrosu girildi. 15 mayıs maaşınızı öğrenmek için bazı kimlik bilgileri gerekiyor. 0 0 0 0 Memur Maaşlarının zamanı geldi. Yarın 15 Mayıs ve memur maaşları yatacak. Memurlar aylık maaş tutarlarını tam ve net olarak e-bordro sisteminden takip edebilmektedirler.

Maaşlardan yapılan gelir vergisi başta olmak üzere kesintileri ve maaşa eklenen sendika ücreti gibi eklenen ücretleri bu sistem üzerinden takip edebiliyor. Her ayın 14'ünden itibaren yayınlanan memur maaş bordroları oluşabilecek her türlü hatanın da tespit edilebilmesine olanak sağlıyor. Bu sayede düzeltme imkanı veriyor. Ancak başkalarının da sizin bordronuzu görmemesi açısından bazı tedbirler alınmıştır. Bu da e-bordro ya girişte biraz can sıksa da tamamen güvenlik amaçlıdır.

E-BORDRONUZU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Memur maaş bordronuzu görüntüleyebilmek için TC kimlik numaranızı, memuriyet sicil numaranızı ve emekli sicil numaranızı sisteme girerek görüntülemek istediğiniz ayın bordrosunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kamu kurum ve kuruluşlarda görev yapan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 A maddesine tabi çalışanların online sistem üzerinden erişebilecekleri 15 Mayıs 2015 tarihli memur maaş bordrosu yayınlandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
E-bordro sorgulama ekranı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN