sorgulama nasıl yapılır? Bağkur borç sorgulama ekranı

, SSK, sorgulaması yapabilmek için, şifrenizin olması gerekiyor mu? Bağkur borç sorgulama yapılabilmesi için hangi kurumun sitesine girilmesi gerekiyor? Bağkur borç sorgulaması yapmak için kurumlarına gitmek gerekiyor mu? İşte tüm Bağkur borç sorgulama ile ilgili soruların ve daha fazlasının cevabı bu haberimizde mevcut...

Giriş Tarihi: 22.6.2015 11:00 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 11:12
Bağkur borç sorgulama nasıl yapılır? Bağkur borç sorgulama ekranı
E- devlet sitesinden sorgulama ya da borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bağkur'lu olan vatandaşların prim ödemelerini kendilerinin takip etmesi ve zamanında ödemesi gerekmektedir. Aksi halde borçlar için yüksek miktarlarda faiz işlenebilmekte ve vatandaşların bu borçlarını ödemesi daha da zorlaşabilmektedir. Bu nedenle de kişilerin zamanında Bağkur borç sorgulama yapması ve borçlarını yakından takip etmesi için SSK, , ve Bağkur ile ilgili tüm işlermler sisteminde gerçekleşmektedir.

GSS BORÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

SGK BORÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

BAĞKUR BORÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!


BAĞKUR BORÇ SORGULAMA SONRASI ÖDEME İŞLEMLERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ
SGK borç sorgulama ve Bağkur borç sorgulama işlemleri için yararlanabileceğiniz tek online resmi kaynak e- devlet sistemidir. Bağkur borç sorgulama yaptıktan sonra üstelik ödeme imkanı da bulunmaktadır.

BAĞKUR BORÇ SORGULAMASI YAPMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ e-devlet EKRANINA TIKLADIKTAN SONRA, İSTENİLEN BİLGİLERİ DOLDRUNUZ. DAHA SONRA RAHATLIKLA İŞLEMLERİNİZİ YAPABİLİRSİZNİZ...
Bağkur'lu kişilerin yanında aynı şekilde prim ödemesi yapması gereken ve ödemelerini yakından takip etmesi gereken kişiler de GSS'lilerdir. Bu sigortaya dahil olan kişilerin yapması gereken işlem ise GSS borç sorgulama işlemidir. GSS borç sorgulama işlemi ile birlikte sadece borç konusunda değil, tüm GSS ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgi sağlanması mümkündür. Bu bakımdan kişilerin zorlanmadan kolay bir şekilde internet üzerinden sunulan hizmetler aracılığı ile yapabileceği GSS borç sorgulama ile birlikte tüm güncel bilgilere erişim sağlanabilmektedir. Eğer siz de GSS'liyseniz ya da bu sağlık sigortasına dahil olup olmadığını bilmiyorsanız GSS borç sorgulama yaparak bu konudaki tüm soru işretlerinizi giderebilirsiniz.

SGK tarafından vatandaşların kullanımına sunulmuş olan ve e devlet kapısı üzerinden kolay bir şekilde yapacağınız iki hizmet ile birlikte prim borçlarınızdan ödemelerinize kadar pek çok konuda bilgi sağlamanız mümkündür. Üstelik hizmetler tamamen ücretsiz olarak sunulduğu için herhangi bir ödeme yapmanıza ya da bilgi girişine de gerek yoktur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bağkur borç sorgulama nasıl yapılır? Bağkur borç sorgulama ekranı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN