Türkiye'nin en iyi haber sitesi

in yüzleriyle deneyimi

, flexball teknolojili yeni ‘ı in tıraş yüzleri ile tanıttı.

Giriş Tarihi: 8.10.2015 13:23 Güncelleme Tarihi: 8.10.2015 13:34
Ünlülerin yüzleriyle traş deneyimi

, yeni ürününü dün akşam , Mehmet Turgut, Işıl Reçber, , Yağmur Atacan, Mert Vidinli, Ayşe Kucuroğlu, ve sosyal medya fenomenlerinin 'Tıraş Yüzleri' fotoğraflarıyla tanıttı.

Etkinlikte fotoğrafları yer alan ünlü isimlerin yanı sıra eski futbolcu ile Burak Kut'un eşi Cansel Kut gibi isimler de etkinliğe katıldı.

Yeni ürün 'dan önce erkeklerin tıraş olurken yüzlerinin aldığı şekilleri tasvir eden fotoğraflarda ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut objektifin karşısına geçti. Tıraş Yüzleri Projesi'nde erkeklerin yanı sıra Işıl Reçber, Özge Ulusoy ve Ayşe Kucuroğlu da erkeklerin nasıl tıraş olduğunu anlatan mimiklerle poz verdi.

Gillette Türkiye ve Kafkasya Marka Müdürü Salih Öztürk; "Lider erkek bakım markamız Gillette ile 100 yılı aşkın bir süredir erkeklerin hayatında yer alıyoruz. Dünyada 800 milyon, Türkiye'de ise 25 milyon erkek Gillette tıraş bıçaklarını kullanıyor.

Bir markanın bu noktaya erişmesi müşterilerinin ihtiyaçlarını çok iyi anlaması ve bu ihtiyaçlara inovatif bir bakış açısıyla yön vermesinden geçiyor. Flexball teknolojili yeni Fusion ProGlide bunun en iyi örneği" ded

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlülerin yüzleriyle traş deneyimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN