Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şimdi hayatınıza artı katma zamanı

Giriş Tarihi: 23.10.2015 15:25
Şimdi hayatınıza artı katma zamanı

Panorama Plus, yüksek kalitesi ve konumuyla Ankara’ya değer katıyor.

Dimaş İnşaat'ın, sektörde sahip olduğu deneyimi yeni ve güvenli inşaat teknolojileriyle bir birleştirdiği Panorama Plus fonksiyonel, konforlu ve şık kullanım alalarıyla yaşam kalitesine artı bir değer katmayı amaçlıyor.

Panorama Plus, 199 binden başlayan 3+1 daire fiyatlarıyla da kazançlı bir yatarımın kapısını aralıyor. İdeal ve kazançlı bir yatırım olanağı sunan Panorama Plus, modern mimarinin bütün olanaklarını kullanarak yaşamın bütün gerekliliklerini karşılayan yeni bir yaşam kültürü oluşturuyor.

HEP HAYAL ETTİĞİNİZ BİR HAYAT, İNANILMAZ BİR FIRSAT

Panorama Plus, Ankaralılara konforlu bir yaşamın yanı sıra kazançlı bir yatırım olanağı da sunuyor.

İnşaat sektörünün öncü ve deneyimli markalarından olan Dimaş İnşaat, Eryaman'da hayatınıza artı atacak bir proje inşa ediyor.

Mimari trendleri yakalayan, modern yaşamın bütün gerekliliklerini karşılayan tasarımını pratik yaşam anlayışıyla birleştiren Panorama Plus, 199 binden başlayan 3+1 daire fiyatlarıyla kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

"Önce insan, önce mutluluk ve huzur" mottosuyla oluşturulan Panorama Plus'ta; ferah yaşam alanları, balkonlar, kaliteli ankastre ürünler, ısıtma sistemleri, otomasyon ve güvenlik teknolojileriyle ayrıcalıklı bir yaşamı ulaşılabilir hâle geliyor.

Panorama Plus, sadece bugününüz için değil geleceğiniz için de güvenli ve konforlu bir yaşam alanın kapılarını açıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şimdi hayatınıza artı katma zamanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN