TÜMEXPO 2015 kapılarını açtı

Giriş Tarihi: 23.10.2015
TÜMEXPO 2015 kapılarını açtı

34 ülkeden bine yakın alım ekibini Türkiye'deki işadamlarıyla buluşturan TÜMEXPO 2015 organizasyonu kapılarını açtı

34 ülkeden bine yakın alım ekibini Türkiye'deki işadamlarıyla buluşturan Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) tarafından DISCOVER EVENTS'in organizasyonuyla düzenlenen TÜMEXPO 2015 kapılarını açtı. Organizasyon kapsamında bugün düzenlenecek KOBİ Şurası'na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Dünya Bankası Başkanı Jim Yong Kim'in katılımı bekleniyor. Dünya Bankası ve İslam Kalkınma Bankası iş birliği ile G20 himayesinde düzenlenen KOBİ Şurası'nda, başta G20 ülkelerinden temsilciler olmak üzere, özel sektör, çok uluslu kalkınma kuruluşları,İslami finansın KOBİ'lere sunduğu imkanlar gibi konular anlatılacak. Şura'da KOBİ'lerin İslami finansa erişimlerinin kolaylaştırılması için oluşturulması gereken düzenleme ve politika çerçevesinin taşıması gerekli ana unsurlar da ele alınacak.

ÜLKELERİ BULUŞTURACAK
ALLINTECH 2015, Savunma Sanayii Müsteşarlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın destek ve katılımları ile gerçekleşen ALLINTECH Tüm İnovasyon Teknolojileri Fuarı'na Suudi Arabistan, Pakistan, Birleşik Arap Emirlikleri'nden üst düzey gibi stratejik ülkelerin savunma ve içişleri bakanlıklarının, önemli firma yöneticileri katılacak.

İSLAMİ FİNANSA ERİŞİM KONUŞULACAK
TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan, "KOBİ Şurası'nda firmaların İslami Finansa erişimlerinin kolaylaştırılması için oluşturulması gereken düzenleme ve politika çerçevesinin taşıması gereken ana unsurlar da ele alınacak. Etkinlik küresel kriz ortamında Türkiye'nin geleceğine umutla bakmamıza vesile oluyor" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜMEXPO 2015 kapılarını açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN