e

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal, in kadroya alınması konusunda 100 gün içinde yasal düzenlemenin yapılacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 4.11.2015 14:37 Güncelleme Tarihi: 4.11.2015 17:33
Taşeron işçilere müjde

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı , AK Parti'nin ekonomi politikalarına ilişkin, yoğun bir çalışmayla ilk 100 güne birçok şeyi sığdıracaklarını belirtti.

TAŞERON İŞÇİLER İÇİN KADRO MÜJDESİ!

Seçim döneminde söylenen vaatler olduğunu belirten Ağbal, "Seçim döneminde vaat olarak ne söylediysek, bunların hepsini ilk 100 günde hayata geçireceğiz. Bunlar için gerekli olan yasal çalışmayı bu süre içinde tamamlayacağız. Özellikle ücret artışları ve sosyal destekler, bunların hepsi ilk 100 günde realize edilecek" dedi.

EMEKLİLERE MÜJDE! 20 KONUDA BAŞLATILDI

"in kadroya alınması konusunda ise bakanlar kurulu kararı çalışmaları zaten bir noktaya gelinmişti, hazır. Onun son bir kez üzerinden geçilir. Sonra da asıl işlerde çalışanların kadroya geçirilmesi için yasal düzenleme yapılması gerekiyor, yasal düzenleme yapılmadan kamuya alma imkanı yok.

MİLYONLARCA ABONEYE MÜJDE

İlk 100 gün içinde bunun da yasal düzenlemesi yapılacak ama bu kişilerin müracaatı, bunların değerlendirilmesi ve kadroya alınmaları 100 gün içine yetişebilir veya yetişmeyebilir ama bunu bir yıl içinde olacak diye söylemiyorum. Yasa 100 gün içinde çıkar, uygulaması hemen başlar. Kişi 100 gün içinde, hangi işte çalışıyorsa kamuya alınacağını bilecek."

AK PARTİ'DEN TAŞERON İŞÇİLERE MÜJDE

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taşeron işçilere müjde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN