Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye'de ilk kez bugün sergilenecek

İstanbul Ticaret Odası'nın () İstanbul'un tanıtımı amacıyla yaptırdığı ve görüntü efektleriyle İstanbul’un 24 saatini yaşatan 96 metrekarelik ve sunumu bugün yapılıyor.

Giriş Tarihi: 4.11.2015 11:35
Yaşayan İstanbul maketi Türkiye'de ilk kez bugün sergilenecek

İstanbul Ticaret Odası'nın () İstanbul'un tanıtımı amacıyla yaptırdığı ve görüntü efektleriyle İstanbul'un 24 saatini yaşatan 96 metrekarelik ve sunumu, ilk kez İstanbullularla bugün buluşuyor.

Maket, 4-8 Kasım 2015 tarihlerinde kapılarını açacak CNR EMLAK 2015 Fuarı'nda tanıtılacak. Şehir maketi üç ay boyunca ana fuaye alanında bulunacak.

96 METREKARELİK İSTANBUL MAKETİ

Fransa'nın Cannes kentinde geçtiğimiz Mart ayından düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM'de ilk kez sergilenen İstanbul maketi, 'istanbul@MIPIM2015' sloganıyla dünyanın dört bir yanından gelen gayrimenkul profesyonellerine sunulmuştu.

İstanbul Ticaret Odası 96 metrekarelik İstanbul maketini, kentin tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla dünyanın prestiijli fuarlarında ve ayrıca İstanbul'da yeni mekanlarda sergilenmesi için de çalışmalarını sürdürüyor.

YAŞAYAN İSTANBUL MAKETİ

96 metrekarelik büyüklüğü ile bugüne kadar yapılmış en büyük İstanbul maketi olarak tasarlanan İstanbul maketi, video haritalama teknolojisinin kullanıldığı görüntü efektleriyle İstanbul'un 24 saatini yaşatıyor.

Maket gecesiyle, gündüzüyle, boğazda yüzen gemisiyle, yaşayan İstanbul'un bin 440 dakikasını 5'er dakikalık şovlarla izlettirebiliyor.
Projeleri, kültürel ve tarihi mirası ile İstanbul'u görsel açıdan sunan maket, şehrin marka değerine de katkı sağlıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşayan İstanbul maketi Türkiye'de ilk kez bugün sergilenecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN