Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çeyrek fiyatları ne kadar oldu? 9 Kasım 2015

Giriş Tarihi: 9.11.2015 09:37
Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? 9 Kasım 2015

tekrar yükselişte! seçimden sonra ağır bir darbe almış ve geçtiğimiz haftayı sürekli düşüşle geçirmişti. yeni haftaya ise yükselişle başladı. Serbest piyasada ın gram fiyatı 102 lira oldu. satış fiyatı ise 687 lira oldu. Peki fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları kaç lira oldu? İşte !

seçimlerin ardından resmen çakıldı. seçim sonuçlarının belli olmasının ardından sert bir düşüş yaşadı. Altın fiyatları geçtiğimiz haftayı düşüşle geçirdi. Peki bu hafta ne kadar oldu? İşte 9 Kasım 2015 !

Altın bu hafta toparlanmaya başladı. Altın fiyatları tekrar yukarı yönde seyretmeye başladı. Seçim öncesi altına yatırım yapanlar altın fiyatlarının daha da yükselmesini beklerken vatandaş altın fiyatlarındaki bu düşüşü olumlu karşıladı.

1 Kasım 2015 Genel Seçimleri öncesinde uzmanlar ndaki dalgalanmanın seçimden sonra yerini yükselişe bırakacağını tahmin ediyorlardı. Ancak beklendiği gibi olmadı. Altının seçim sonuçlarına ilk tepkisi sert bir düşüş oldu. Borsalar tavan yaparken altın ve döviz fiyatları yerle bir oldu.

Siyasi belirsizlik nedeniyle 14 Ekim'de 111,5 TL seviyesine çıkarak, tarihi zirvesini gören , 1 Kasım genel seçiminde sandıktan tek başına iktidar çıkmasıyla birlikte düşüşe geçti. Tek partinin iktidara gelmesiyle sonuçlanan seçimlerinin ardından altın fiyatları düştü ancak çarşı boş kaldı.

Peki altın fiyatı yeni haftaya nasıl başladı? altın kaç lira oldu? Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte 9 Kasım 2015 !

Çeyrek altın alış fiyatı 164 lira, satış fiyatı ise 168 lira oldu.

Yarım altın alış fiyatı 329 lira, satış fiyatı 337 lira olarak işlem gördü.

Tam altın alış fiyatı 658 lira, satış fiyatı 672 lira olarak belirlendi.

alış fiyatı 677 lira, satış fiyatı 687 lira oldu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? 9 Kasım 2015
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN