Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Burgan Leasing KOBİ'lerin yanında

Giriş Tarihi: 25.11.2015
Burgan Leasing KOBİ'lerin yanında
Bu yılın ilk altı ayında sektörün yüzde 12, Burgan Leasing'in ise yüzde 48 büyüdüğüne dikkat çeken Burgan Leasing Genel Müdürü Dr. Cüneyt Akpınar, İstanbul yoğun olmak üzere tüm Türkiye genelinde KOBİ müşterilerinin orta ölçekli taleplerine yoğunlaşacaklarını söyledi. Akpınar, "Sloganımız her zaman ve daima ' Gücümüz Hızımız'. Müşterilerimize hızlı hizmet vererek onları memnun etmeye çalışıyoruz ve bunu da başardığımızı müşteri memnuniyet anketleri sonuçlarından anlıyoruz" dedi.

YÜZDE 71 BÜYÜDÜ

1994 yılından beri finansal kiralama hizmeti veren bir firma olduklarını hatırlatan Akpınar, sözlerini şöyle sürdürdü: "2 yıldır yüzde 100 Kuveyt sermayeli Burgan Bank iştiraki olarak faaliyet gösteriyoruz. Son iki yıldır sektör yüzde 33 büyürken, biz hem yeni kanun hem Burgan'ın fonlama gücünü de arkamıza alarak yüzde 71 büyüdük. Çalışan sayımız da bu paralelde 2013 yılında yüzde 50 arttı."

PAZAR PAYI ARTTI
"2 seçim arası birçok finansal kurum işlem yapmaya tereddüt ederken , biz gaza basma kararı aldık" diyen Akpınar, sözlerini şöyle sürdürdü: "Aldığımız kararın ne kadar doğru olduğunu da seçim sonrası gördük. Artırmaya devam ettirdiğimiz pazar payımız yüzde 3'e ulaştı" dedi.

BÜYÜK İŞLEMLERDE OLACAK
Akpınar, sektördeki hedefleri ile ilgili olarak şu değerlendirmede bulundu: "2016 yılında yeni ürünlerimiz GES ( Güneş Enerji Sistemleri) ve operasyonel kiralama devrede olacak. Sektörde tekne leasinginde artık ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Bunu devam ettireceğiz. İstanbul'da kadrolaşmayı genişleterek İstanbul yoğun olmak üzere KOBİ müşterilerinin orta ölçekli taleplerine yoğunlaşacağız. Büyük montanlı işlemlerde de olacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burgan Leasing KOBİ'lerin yanında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN