Beştepe'ye Google konseptli ofis projesi

Moment Yapı, Ankara'da yeni yatırımı için kolları sıvadı. Şirket, Google'ın çalışma ofislerini andıran projeyi Beştepe'de hayata geçirecek. Külliye'ye komşu olacak projede uyku odaları da var

Giriş Tarihi: 27.11.2015
Beştepe'ye Google konseptli ofis projesi
Moment Yapı, son dönemde gayrimenkul yatırımlarının önemli adreslerinden biri olan Ankara'da, farklı bir projeye imza atıyor. Şirket, dünyaca ünlü arama motoru Google'ın çalışma ofislerini andıran bir projeyi başkentin yeni gözde mekânlarından Beştepe'de hayata geçirmek için kolları sıvadı. Proje, farklı mimarisinin yanı sıra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, bakanlıklar, üniversiteler, resmi ve ticari kuruluşlara komşu konumuyla dikkat çekiyor.

UYKU ODALARI VAR
Uyku odalarının dahi olduğu Moment Beştepe'de ofis alanların çok özel imkânlara sahip olacağını ifade eden Moment Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, "Ofis çalışanları seyahatten döndüklerinde ya da uzun toplantıların ardından uyku odasında yatak konforu sunan rahat koltuklarda dinlenme imkânı bulacak. Günün stresini yoga odasında atabilecek" dedi.

PENCERELER AÇILAB İLİYOR
İç düzenlemesi tamamlandıktan sonra teslim edilecek olan ofislerde çalışanlar, Mola Sokağı'ndaki kafelerde bir yandan arkadaşlarıyla sohbet etme imkânı bulacak bir yandan da kahvesini yudumlayabilecek. Moment Beştepe içindeki workshop, seminer, toplantı salonları da ofis çatısı altında her tür ihtiyacı karşılayacak şekilde hazırlandı. Ayrıca projedeki ortak kullanımlı çalışma ve sosyalleşme alanları tasarlandı. Günümüz ofislerinin en büyük sorunu olan temiz hava ihtiyacına yanıt verdiklerini söyleyen Uyar, "Tamamen açılabilir pencereler temiz havayı ofislere davet etmek üzere dizayn edildi. Moment Beştepe Ofis içindeki teras bahçeleriyle de yeşille iç içe ferah bir ortam yarattık" dedi.

İKİ BLOKTA 330 OFİS
Moment Beştepe, 15 katlı iki blokta 330 ofis ve 22 adet ticari üniteden oluşuyor. Ofis büyüklükleri 83 ila 198 metrekare arasında değişen proje, lokasyon olarak da iddialı bir konumda bulunuyor. Atatürk Orman Çiftliği ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin bulunduğu bölgede yer alıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beştepe'ye Google konseptli ofis projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN