Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşağılık iftiralar

Giriş Tarihi: 3.12.2015
Aşağılık iftiralar
Rusya'nın akıl dışı açıklamalarını duyan CHP içindeki Paralel Yapı da hemen harekete geçti. Gülen Örgütü'nün 17 Aralık darbe girişimi için kurduğu Karşı Gazetesi'nin yayın yönetmenliğini yapan, Paralel'in CHP'deki sözcüsü, milletvekili Eren Erdem, sözde iddiaları soru önergesi haline getirerek, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı hedef aldı.

TAMAMEN YALAN

Paralel Yapı'nın maşası Erdem'e yanıt Bakan Berat Albayrak'ın avukatı Ahmet Özel'den geldi. Özel, "Sözde haberde geçen tüm iddialar ve isnatlar tamamen yalandır. Söz konusu iddialar, müvekkil Sayın Bakanımız Berat Albayrak hakkında gerçeğe yakın en ufak bir bilgi kırıntısı dahi barındırmamaktadır. Bu iddiaların kamuoyunun gündemine taşınmasına aracılık eden Paralel Yapı'nın suflörü olan şahıs, ülke gündemini bir şekilde manipüle etmeye çalışmaktadır" dedi.

KARANLIK ZİHNİYET ÜRÜNÜ
Özel, Albayrak'ın hiçbir şekilde tanker sahibi olmadığı gibi doğrudan ya da dolaylı herhangi bir taşımacılık ya da enerji şirketinin sahibi ya da ortağı da olmadığını belirterek, "Hal böyleyken bu aşağılık iftiraların amacı, herkesçe malum karanlık zihniyetin, Türkiye cumhuriyetine karşı yürüttüğü kirli tezgâhın devamı niteliğindedir" değerlendirmesinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşağılık iftiralar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN