CNR'a teknoloji fuarı geliyor

Yeşilköy CNR Fuar Merkezi'nde teknoloji fuarı düzenleyeceklerini söyleyen CNR Başkanı Ceyda Erem, İran'da tekstil fuarı gerçekleştireceklerini de belirtti

Giriş Tarihi: 9.1.2016
CNR'a teknoloji fuarı geliyor
Teknoloji alanında fuar açığı olduğunu belirten CNR Holding Başkanı Ceyda Erem, Türkiye'de bir teknoloji fuarı düzenleyeceklerini söyledi. Fuarın adının henüz belli olmadığını ancak konseptinin bilişim teknolojileri olacağını belirten Erem, aynı zamanda fuar ihracatına da başlayarak İran'da tekstil fuarı düzenleyeceklerini söyleydi. Erem, "İran devleti ile anlaşma imzaladık. Fuarı Eylül 2016'da düzenleyeceğiz. Onların tekstil alanında bir istekleri var. Biz de o sektörde bir fuar düzenleyeceğiz bu yıl" diye konuştu.

524 FİRMA KATILACAK

CNR Holding Başkanı Ceyda Erem, Yeşilköy CNR Expo Fuar Merkezi'nde 26-31 Ocak tarihlerinde düzenlenecek CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı'na 524 firmanın katılacağını belirterek "Geçen yıl bizim yaptığımız İSMOB'a 473 firma katılmıştı" dedi. 'Küçük olsun benim olsun' mantığının doğru olmadığını belirten Erem, fuara katılımın yüzde 15 arttığını da anlattı.

ADRES DEĞİŞMEDİ

Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) ve üyesi dokuz derneğin işbirliğinde gerçekleşecek fuarla ilgili bilgi veren Erem, "Geçen yıl düzenlediğimiz İSMOB'a 473 firma katıldı. Bu yıl İMOB ile 524 firmayla (31'i yabancı) fuarımızı açacağız ve fuarımız 150 bin metrekarede olacak" dedi. Erem, MOSDER'in 57 üyesinden 24'ünün İMOB'a katılacağını belirterek, "Dolayısıyla, Türkiye'de mobilya sektörü için fuarın adresi değişmedi" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CNR'a teknoloji fuarı geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN