'lere semineri

Giriş Tarihi: 4.2.2016 10:39
KOBİ'lere internet semineri

Ticaret Odası'nda (ATO) küçük ve orta ölçekli işletmelere () yönelik semineri düzenlendi.

'le Güçlü ' adlı semineri, ATO ile uluslararası internet araştırmaları kuruluşu İnteractive Advertisement Bureüu (IAB) Türkiye Merkezi organize etti. Katılımcılara internetin gelişimi, iş hayatına ve reklamcılığa getirdiği yenilikler ile sunduğu olanaklar anlatıldı. Konuşmacılara 're-KOBİ Uzaktan Platformu' hakkında da bilgi verildi.

ATO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özel yaptığı konuşmada bilim ve teknolojide 90'lı yıllarda yaşanan olağanüstü sıçramanın üretim ve iletişim olanaklarını artırdığını anlattı. Özel "Glabal rekabetle başa çıkabilmek için KOBİ'lerin uluslarası pazarlar, ihaleler, ikili işbirliği teklifleri, KOBİ programları, KOBİ destekleri ve sektörlerine ilişkin bilgi, teknoloji ve yayınlara hızlı ve güvenilir bir şeiklde ulaşmaları gerekmektedir" dedi.

Daha sonra IAB Türkiye Genel Koordinatörü Aygen Tezcan sunum yaptı. Ardından; sahibinden.com internet sitesinden reklam-satış uzmanı Banu Barbarosoğlu, dijital pazarlama iletişim danışmanı Çağan Çağlar, Nokta Medya Müşteri Direktörü Tuna Gürel, kariyer.net Anadolu Birim Müdürü Didem Arıkan konuşmalarını gerçekleştirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KOBİ'lere internet semineri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN