Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'in başı dertte

Giriş Tarihi: 8.2.2016 04:27 Güncelleme Tarihi: 8.2.2016 06:05
Putin'in başı dertte

'da şartlarında sosyal hoşnutsuzlukların arttığına dikkat çekiliyor.

Yüksek Ekonomi Okulu raporunda, ''Halkın sabrı en fazla 1,5 yıl daha yeter, daha sonra kitlesel gösteriler başlayabilir'' uyarısı yapıldı. in en fazla etkilediği kesimlerin ise Moskova'da yaşayan kalifiye gençler ile taşra sakinleri olduğu belirtiliyor.

RUSYA'DA EVSİZ SAYISI ARTIYOR

EN YÜKSEK SEVİYEYE YÜKSELDİ


RBC ajansının bildirdiğine göre, Yuri Levada kamuoyu araştırmaları merkezinin düzenlediği konferansta, 'da halkın ''depresif halinin'' geçen sene, araştırmanın yürütülmeye başladığı zamandan bu yana en yüksek seviyeye yükseldiğine dikkat çekildi.

PUTİN'İN İLGİNÇ HAYATI

KİTLESEL GÖSTERİLERE KATILIM ARTABİLİR


Yüksek Ekonomi Okulu'nun raporundan tespit ve öngörüleri paylaşan Profesör Natalya Tihovaya, Rusya'da ekonomik kriz şartlarında refah seviyesi gerileyen halkın 1,5 yıl içerisinde kitlesel gösterilere katılımının artabileceği tahminini dile getirdi.

GEÇEN YILA GÖRE HALK DAHA UMUTSUZ HALE GELDİ

Yapılan bir araştırmada, Rusya'da geçen sene halkın kin, öfke, umutsuzluk ve çevresine karşı duyduğu nefret duygularında artış olduğu ve daha saldırgan hale geldiği saptandı.

HALKIN YÜZDE 12'Sİ AÇLIK SINIRI ALTINDA


Yüksek Ekonomi Okulu raporuna göre, Rusya'da geliri yoksulluk sınırının iki kat üzerinde olan kişilerin nüfusa oranı yüzde 25. Halkın yüzde 12'si açlık sınırında yaşıyor.

Kaynak: Haber7
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Putin'in başı dertte
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN