4 kıtada 30 ülkede markası

İSKUR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul, 5 binden fazla çalışanıyla tekstilden, ye, tarımdan otomotive birçok alanda başarıyla hizmet verdiklerini söyledi

Giriş Tarihi: 31.3.2016
4 kıtada 30 ülkede Kahramanmaraş markası
'ın gururur kaynağı İSKUR grup, 26 yıl önce pamuk ticareti ve çırçırla çıktığı yolda bugün tekstilden, ye, tarımdan otomotive kadar uzanan sektörlerde faaliyet gösteriyor. Kentin hem ticaret, hem de sanayideki ana damarlarından biri olan ISKUR Grup, yaklaşık 5 binin üzerinde çalışanıyla ilk günkü heyecanla yoluna devam ediyor. İSKUR Grup Yönetim Kurulu Başkanı A.Kadir Kurtul, İSKUR ailesinin, bir taraftan yıllar önce koyduğu hedeflere ulaşmanın verdiği mutluluğu yaşarken, diğer taraftan yeni amaç ve hedeflerine ulaşmak için azimle çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

BÖLGENİN ÖNEMLİ GÜCÜ
Kurtul, "Tekstil sektöründe tam entegre bir tesis haline gelen ve iplik-kumaş üretiminde Türkiye'nin sayılı firmaları arasında yer alan İSKUR, enerji sektöründe de yaptığı yatırımlarla, bölgemizde önemli bir güç haline gelmiştir. Emek ve sevgimizi katarak ürettiğimiz mamuller, 4 kıtada 30'un üstünde ülkede İSKUR adını ve kalitesini en iyi şekilde temsil ediyor" dedi. İSKUR Grup şirketlerinin faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek kalitesiyle gerekse insan odaklı yönetim anlayışıyla yol gösterici rol üstlenmeye devam edeceğini söyleyen Başkan A.Kadir Kurtul, "En önemli sermayemizin enteklektüel sermaye ve gelişime en açık kaynağımızın insan olduğunun farkındayız. Bizden sonraki nesillerde aynı bilinçle hareket ederek bayrağı daha ileriye taşırken, kalitenin İSKUR'un geleneği olduğu ilkesini yaşatacaklarına inancım sonsuzdur" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
4 kıtada 30 ülkede Kahramanmaraş markası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN