'da kaçırılan geminin şirketinden açıklama

açıklarında korsan saldırısına uğrayan ve mürettebatı kaçırılan geminin bağlı olduğu şirketin avukatı Ülgener yaptığı açıklamada, "Müvekkilimiz, personelini geri alabilmek adına mümkün olan her adımı atmakta ve her çareye başvurmaktadır" dedi.

Giriş Tarihi: 12.4.2016 14:58 Güncelleme Tarihi: 14.4.2016 12:19
Nijerya'da kaçırılan geminin şirketinden açıklama
'nın Port Harcourt limanının güneyinde 6 Türk mürettebatı kaçırılan "Puli" adlı geminin bağlı bulunduğu şirketin avukatı Fehmi Ülgener, müvekkilinin personelini geri alabilmek adına mümkün olan her adımı attığını, her çareye başvurduğunu bildirdi.

Avukat Ülgener, konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, geminin, sularına girerek selamete ulaştığını belirterek, şu bilgilerini verdi:

"Yeni personel ulaştığı vakit gemi limana yanaşacaktır. Müvekkilimiz rehin alınan personelin ailelerine bu zor günlerinde destek vermeye devam etmekte olup, bu aşamada herkesten özel hayatlarına saygılı olmalarını dilemektedir. Müvekkilimiz personelini geri alabilmek adına mümkün olan her adımı atmakta ve her çareye başvurmaktadır."

'nin Abuja Büyükelçisi Hakan Çakıl, Türk firmasına ait bir geminin mürettabatından İlkay Olgun, Haluk Buran, Furkan Topcu, Mehmet Babacan, Şükrü Dömbek, Eray Falay'ın, Nijerya'nın Port Harcourt limanının 90 mil güneyinde kaçırıldığını bildirmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nijerya'da kaçırılan geminin şirketinden açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN