Ant Yapı büyüme hedefine i de aldı

Giriş Tarihi: 21.4.2016
Ant Yapı büyüme hedefine turizmi de aldı

sektörüne hızlı giriş yapan Ant Yapı, Fraser Place Antasya İstanbul’u hizmete açtı. Şirketin turizm yatırımları 250 milyon $’a ulaştı

Ant Yapı yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Sektöre 'lüks servisli daireler' segmentiyle giren şirket, Antmare Otel Alaçatı-Çeşme, Radisson Blu Hotel Istanbul Asia- Ataşehir ve Fraser Place Anthill Istanbul-BomontiŞişli'den sonra Fraser Place Antasya İstanbul'u da hizmete açtı. Böylece Ant Yapı'nın yurtiçindeki turizm yatırımlarının toplam değeri 250 milyon dolara ulaştı. Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, "5 yıl önce hayata geçirdiğimiz yeni konseptimizi Fraser Place Antasya Istanbul Anadolu Yakası'na taşıdık" dedi.

RUSYA DEVAM EDİYOR
Asıl işlerinin 'da olduğunu ve uçak krizinden sonra ülkenin ambargo uygulanmayan 53 firması arasında 3 şirketle yer aldıklarını belirten Okay, "'da 20 şantiyede işler devam ediyor. Ciromuz 1.9 milyar euroya ulaştı" dedi. Londra'da 40 milyon poundluk lüks bir konut projesine başladıklarını dile getiren Okay, Miami'de de şirket kurduklarını hatırlatarak, ABD'de yeni projelere hazırlandıklarını kaydetti.

ÜMRANİYE VAROŞTU ŞİMDİ MERKEZ OLDU
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da açılışta ilçenin sanayi semtinden ticaret alanına dönüşmesine vurgu yaptı. Ümraniye'de şu anda 295 binyapı stoku olduğunu belirten Can, bunun 165 bininin son 12 yılda yapıldığını söyledi. Can, "Semt varoştu, merkez oldu. Bu dönüşümde TOKİ gibi kurumlardan destek almadık. Özel sektöre cazip koşullar sunduk. Kaçak yapıya izin vermedik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ant Yapı büyüme hedefine turizmi de aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN