Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve birçok ilde elektrik kesintisi

, ve başta olmak üzere Türkiye'nin çok sayıda kentinde akşam saatlerinden itibaren ilçe ilçe elektrik kesintileri yaşandı.

Giriş Tarihi: 26.4.2016 23:04 Güncelleme Tarihi: 26.4.2016 23:40
İstanbul ve birçok ilde elektrik kesintisi

'un Avcılar, Bağcılar, Başakşehir, Bakırköy, Beşiktaş, Büyükçekmece, Esenler ve Küçükçekmece ilçelerinde, teknik arıza nedeniyle elektrik kesintisi yaşandığı bildirildi.

BEDAŞ'TAN AÇIKLAMA

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den (BEDAŞ) yapılan açıklamada, Türkiye Elektrik İletim AŞ (TEİAŞ) işletimindeki enterkonnekte sisteminde teknik arıza meydana geldiği belirtilerek, "Bugün saat 22.30'da TEİAŞ işletimindeki enterkonnekte sisteminde oluşan teknik arıza nedeniyle elektrik kesintisi gerçekleşmiştir. TEİAŞ sisteme enerji verdikçe BEDAŞ da kademeli olarak elektrik sağlamaya başlayacaktır." ifadelerine yer verildi.

İstanbul'da elektrik kesintisinden Avcılar, Bağcılar, Başakşehir, Bakırköy, Beşiktaş, Büyükçekmece, Esenler ve Küçükçekmece ilçelerinin etkinlendiği aktarılan açıklamada, "TEİAŞ'tan sisteme enerji gelene kadar, kesintiden etkilenen bölgelerin mağdur olmaması için BEDAŞ, tüm kaynakları seferber ederek, çeşitli bölgelerden aktarmak sureti ile kademeli olarak elektrik sağlayacaktır." denildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul ve birçok ilde elektrik kesintisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN