Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şekerbank’a iki yeni genel müdür yardımcısı

Şekerbank Genel Müdür Yardımcılığı görevlerine Sabaz ve Aybala atandı.

Giriş Tarihi: 6.5.2016 12:02
Şekerbank’a iki yeni genel müdür yardımcısı

Şekerbank'tan yapılan açıklamaya göre, Sabaz KOBİ ve Tarım Bankacılığı Pazarlama'dan, Aybala ise Strateji ve Kurumsal İletişim'den sorumlu olacak. Servet Taze'nin iki ay önce Şekerbank Genel Müdürü olmasının ardından bankanın üst yönetiminde gerçekleştirilen söz konusu atamalarla odak stratejinin daha net uygulanması hedefleniyor.

Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Murat Sabaz, bankanın odak müşteri segmentleri olarak belirlediği çiftçi, esnaf, küçük işletme ve KOBİ'lerin pazarlamasından sorumlu olacak. Banka, stratejisinin odağını oluşturan söz konusu segmentleri tek çatı altında toplayarak kuruluş misyonu olan tarım bankacılığında ve yüzde 66'sı Anadolu'da bulunan yaygın şube ağı sayesinde önemli müşteri tabanına sahip olduğu işletme-KOBİ segmentlerinde büyümeyi hedefliyor.

Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Aybala Şimşek ise, Strateji ve Koordinasyon, Süreç Geliştirme, Organizasyon ve Müşteri Deneyimi Yönetimi, Sürdürülebilir Kalkınma Bankacılığı, Mikro Finansman Kredileri, Reklam ve Medya Planlama ile Kurumsal İletişim'den sorumlu olacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şekerbank’a iki yeni genel müdür yardımcısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN