Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ev alana ofis verecek

Akbank’tan ihaleyle satın aldığı Mecidiyeköy’deki banka binasını yıkıp yerine proje geltiren Toya, ev alana bir de ofis verecek. Genel Müdür Yardımcısı Koray, “İsteyen kiraya da verebilir” dedi

Giriş Tarihi: 10.5.2016
Ev alana ofis verecek
Mecidiyeköy'deki eski Akbank binasını 2015 yılında ihaleyle alıp yerine proje geltiren Toya Gayrimenkul, yeni bir projenin startını verdi. Şirket, Toya Downtown projesinde konut alana 16-23 metrekare arasında değişen ofis verecek. Toya Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Ceyla Koray, konut sahibinin ofisleri istediği gibi kullanabileceğini belirterek, "Ofis olarak tercih edilmezse, hobi alanı, atölye gibi değerlendirilebilir. İsteyen kiraya da verebilir" dedi. Koray, projenin Haziran 2018'de teslim edilmesinin hedeflendiğini belirtti.

30 MİLYON $
Ofislerin konutlara tahsisli olacağını belirten Koray, "Bunlar, konut alıcısının mülkünde oluyor. 35 konut ve 35 ofisten oluşan projede ayrıca ofis alanları da mevcut. 30 milyon yatırım yapılacak" dedi. Projede, ofislerin de dahil olduğu metrekare fiyatları 3 bin 700 dolar ile 5 bin dolar arasında değişiyor. Şirket, lansman için stüdyo daireleri 360 bin dolardan başlayan fiyatlarla satıyor.

PORSCHE DESIGN STUDIO TASARLIYOR
Projede ev sahibi olanlar, ofis katlarında yer sahibi olacak. Bunun yanı sıra, toplantı salonları, sosyal yaşam ve spor alanlarından da faydalanabilecekler. Projede, stüdyo, 1+1 ve 2+1 konutlar bulunurken, yaşam alanları ihtiyaca göre genişleyebiliyor. Ev sahiplerinin şehir dışından gelen misafirleri için tasarlanmış süitler, iş görüşmeleri için toplantı odaları ve davet mekânları yer alıyor. Dünyada pek çok önemli projeye imza atan Porsche Design Studio, projenin iç mimarisini yapacak. Porsche Design Studio, daire ve ofisleri de tasarlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ev alana ofis verecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN