Türkiye'nin en iyi haber sitesi

DenizBank’tan ‘Çiftçiler Günü’ armağanı

Mayıs boyunca çiftçilere yüzde 1.29’dan başlayan kredi imkânı sunan Denizbank’ın Üretici Kart müşterileri harcamalarında ödül fırsatı yakalayacak

Giriş Tarihi: 14.5.2016
DenizBank’tan ‘Çiftçiler Günü’ armağanı
DenizBank mayıs boyunca sürecek kampanya kapsamında yüzde 100 kredilendirme imkânı ve 7 yıla varan vadelerle Traktör ve sal Ekipman Kredisi sunuyor. Bunun yanı sıra Türk Traktör ile işbirliği gerçekleştiren banka, New Holland ve Case marka traktörlere özel yüzde 1.29 faiz oranı ile kredi imkanı da sağlıyor. Üretici Kart sahibi çiftçiler tarımsal ekipman alımlarında 3 yıla varan vade ve hasatta ödeme avantajından da yararlanıyor. Banka ayrıca tüm Üretici Kart müşterilerine mayıs boyunca akaryakıt dışı yapacakları ilk 2 bin 500 TL'lik alışverişlerine 100 TL, ikinci 2 bin 500 TL'lik alışverişlerine de 100 TL olmak üzere toplam 200 TL kazanma fırsatı sunuyor. Bu ay ayrıca Denizbonus kredi kartı başvuruları onaylanan çiftçilere, kartları ile 20 Haziran'a kadar en az bir işlem yapmaları halinde 1 Temmuz'da 40 TL yüklenecek.

KREDİLER 6.5 MİLYARA ULAŞTI
DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, "1 milyonu aşan müşterimiz, 6.5 milyar TL'ye yaklaşan tarım kredimiz ve özel bankalar arasında yüzde 30'u aşan pazar payımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tarımın finansmanı konusunda sadece 'de değil dünyada da en büyük know-how'a sahip bankalardan biriyiz. Çiftçilerimizin yüzünü güldürmek için çalışıyoruz" dedi.

ÇİFTÇİLERE ÖZEL DİJİTAL PLATFORM
DenizBank, üreticilere özel tasarladığı "Deniz'den Toprağa" facebook sayfasını uygulamaya aldı. Sektörde ilk olma özelliğini taşıyan platform ile banka çiftçilerin ürünlerini daha verimli yetiştirmeleri için tarımsal danışmanlık, hava durumu bilgileri, hibe-destek haberleri ve hasat zamanlarında ürün fiyatları ile ilgili bilgilendirme yapmayı hedefliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DenizBank’tan ‘Çiftçiler Günü’ armağanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN