Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başçı OECD Daimi Temsilcisi oldu

Eski Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, İktisadi İşbirliği ve Gelişme Teşkilatı (OECD) Daimi Temsilcisi olarak atandı.

Giriş Tarihi: 20.5.2016 10:02 Güncelleme Tarihi: 20.5.2016 10:27
Başçı OECD Türkiye Daimi Temsilcisi oldu

RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI

Atama kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.Buna göre eski Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, OECD nezdinde Daimi Temsilcisi, Büyükelçi olarak atandı.

Öte yandan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, Bakanlık Müşavirliğine Hasan Zer getirildi.

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına İsmail Kemaloğlu, TMO Yönetim Kurulu Üyeliğine Ömer Ekşi, Reformu Genel Müdür Yardımcılığına Muhsin Yazıcı atandı.

Ağrı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Demi rkıran, Sivas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İhsan Aslan, Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Necip Özgökçe, Hatay Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Aydın Tüfekçi , başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alındı.

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdür Yardımcılığına Antalya Defterdarı Veli Tunçez getirildi.

Afyonkarahisar Defterdarı Yaşar Kısa, Artvin Defterdarı Zeki Aydoğan, Balıkesir Defterdarı Mehmet Erki nay, Bingöl Defterdarı Özgür Yılmaz, Denizli Defterdarı Özgür Çeli k, Diyarbakır Defterdarı Hasan Koca, Eskişehir Defterdarı Yaşar Ahmet Özkan, Hatay Defterdarı Mustafa Akdemir, Kayseri Defterdarı Mehmet Özefe, Konya Defterdarı Ali Tongül, Manisa Defterdarı Abdullah Kırım, Şırnak Defterdarı İbrahim Kulaoğlu, başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alındı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başçı OECD Türkiye Daimi Temsilcisi oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN