Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Basın Ekspres’i dönüştürüyor

’un gelişen bölgesi Basın Ekspres’te 42 bin metrekarelik alanı dönüştüren Cathay Group, Nivo İstanbul projesiyle bin 404 konut yapacak

Giriş Tarihi: 26.5.2016
Basın Ekspres’i dönüştürüyor
Cathay Group, gayrimenkul markası Nivo'nun Basın Ekspres'te hayata geçirdiği projenin lansmanını yaptı. Nivo 'un lansmanında konuşan Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, "Daha çok endüstriyel bölgelerin ıslah edilerek konut ve turizm alanına çevrildiği kentsel dönüşüm projeleri ile orta ve üst gelir gruplarına dönük konut projeleri gerçekleştiriyoruz" dedi. İstanbul'un marka değerinin kentsel dönüşüm sayesinde giderek arttığına dikkat çeken Tuğsuz, şöyle konuştu: "Gayrimenkul sektörü inovasyona, büyümeye ve yeni projelere son derece . Bu kentin doğru yerde doğru tasarlanmış, kaliteli, fark yaratan, yeni konseptlerle üretilmiş daha birçok projeye ihtiyacı var."

'BÜYÜKDERE'YE BAKIN'
Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz ise Büyükdere Caddesi'nde yaşanan değişimi hatırlatarak, şöyle konuştu: "Basın Ekspres'in 10-15 yıl sonra nasıl bir yer olacağını merak ediyorsanız, Büyükdere Caddesi'ne bakın. Büyükdere Caddesi'nin değişim ve gelişim hızını katlayan ve daha çok kazandıran bir yer olacak Basın Ekspres. Bunu iddia ediyorum." Nivo'nun, çevreye, kente ve insana duyarlı mimarisiyle öne çıktığını belirten Yılmaz, "Nivo, çeyrek asırlık Cathay Group kültürünün damıtılmış, imbikten geçmiş hali olacak" dedi.

EKONOMİNİZ GÜVEN VERİYOR
Neba A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Abdulaziz İbrahim Alomary ise Türkiye'nin bölgenin güçlü ve lider ülkesi olduğunu, orta ve uzun vadede yatırımcıya güven veren sağlam bir ekonomisi bulunduğunu belirtti. Basın Ekspres'te 42 bin metrekarelik bir alanı dönüştürmeye başlayan Nivo İstanbul'da, 6 blok bin 404 ünite yer alacak. Toplam alanı 200 bin metrekareyi bulacak. 1 bloğu 'serviced apartments', 3'ü home-ofis, 2'si ise konut olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Basın Ekspres’i dönüştürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN