Teknosa elektroniğe Disney’i de ekledi

Giriş Tarihi: 27.5.2016
Teknosa elektroniğe Disney’i de ekledi

TeknoSA, The Walt Disney Company ile işbirliği yaptı. Disney Collection ürünleri, ABD ve Meksika’dan sonra ilk kez ’de olacak. Ürünler ağustostan itibaren 80 TeknoSA mağazasında satışa sunulacak

Disney çatısı altındaki Disney Collection, ABD ve Meksika'dan sonra TeknoSA ile 'ye geliyor. Ürünler, ağustostan itibaren 31 ildeki 80 TeknoSA mağazasında satışa sunulacak. TeknoSA ile The Walt Disney Company arasındaki işbirliğinin detaylarını açıklayan TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, bu girişimle teknoloji perakendeciliğinde bir ilki gerçekleştirdiklerini söyledi. Mağazalarında teknoloji, eğlence ve gençlik temalarının buluştuğu bir konsept oluşturduklarını belirten Gürcan, "Mağaza içinde mağaza konseptimizle farklı ürün kategorisinde bir ilke imza atacağız. Bu işbirliği kapsamında mağazalar dahil 10 milyon liralık yatırım yapmayı ve 181 kişiyi istihdam etmeyi planlıyoruz. İlk yıl için ciro hedefimiz de 100 milyon TL" diye konuştu.

TÜRKİYE PAZARI HIZLI BÜYÜYOR
'nin Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde Disney Collection'ın satılacağı ilk ülke olacağını açıklayan Gürcan, "Disney Collection ürünleri, The Walt Disney Company tarafından ABD'de tasarlanıp geliştiriliyor. Disney karakterlerinin yer aldığı koleksiyon bulunduğumuz coğrafyada ilk kez 'de ve sadece TeknoSA'da olacak" dedi. The Walt Disney Company Türkiye, İsrail, Yunanistan, Malta ve Kıbrıs Ülke Müdürü Giovanni Mastrangelo ise, Türkiye'deki işlerinin hızla büyüdüğünü, bunun çift haneli rakamlara ulaştığını söyledi. Disney Collection ürünleri arasında oyuncaktan kıyafete 300'ü aşkın çeşit var.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teknosa elektroniğe Disney’i de ekledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN