‘Ar-Ge geleceğe yön verecek’

Giriş Tarihi: 12.7.2016
‘Ar-Ge geleceğe yön verecek’

90'ıncı yılını kutlayan Holding, 10 yıllık yol haritasına yi ve küreselleşmeyi aldı. Geleceğe Ar-Ge'nin damga vuracağını söyleyen Ali Koç "Rekabetçilik açısından en çok önem verdiğimiz konulardan biri teknoloji geliştirmek" dedi

Holding, 90'ıncı yılında önümüzdeki 10 yılın yol haritasını açıkladı. Holding'in dergisi BizdenHaberler'de yer alan yol haritasında yatırımlarının önemi ve küreselleşme konuları ön plana çıktı. Dergide holdingin yönetim kurulu üyelerinin de görüşlerine yer verildi. Onursal Başkan Rahmi Koç, kurumsallaşmanın önemine işaret ederken, Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç "Hedeflerimize ulaşmak için dünyadaki değişimi izleyecek ve planlarımızı dünyanın bu hızlı gelişimine paralel olarak yapacağız" açıklamasını yaptı.

TEKNOLOJİ GELİŞTİRECEK
Ali Koç ise, gelecek 10 yıla damga vuracak konuların, Ar-Ge, inovasyon ve teknoloji alanındaki yatırımlar olacağını söyledi. Koç, "Hem şirketlerimizin hem de ülkemizin sürdürülebilir rekabetçiliği açısından en çok önem verdiğimiz konulardan biri teknoloji geliştirmek" dedi. Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline N. Koç da topluluğun kadın istihdamı konusuna verdiği önemi ve eşi merhum Mustafa V. Koç'un konuya yaklaşımını anlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Ar-Ge geleceğe yön verecek’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN