Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünyaya ekonomi dersi verdik

’nin dünyaya demokrasi dersi verdiğini belirten Çalışma Bakanı Soylu, “15 günde 9 milyar doları bozduran millet bir de ekonomi dersi verdi” dedi

Giriş Tarihi: 1.8.2016
Dünyaya ekonomi dersi verdik
Terör örgütü FETÖ'nün darbe girişiminin ardından halkın dünyaya bir demokrasi dersi verdiğini belirten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, ikinci dersin de ekonomide verildiğini vurguladı. Ankara'nın Kazan ilçesinde "Demokrasi nöbeti" tutan vatandaşlarla bir araya gelen Soylu, "Biz aziz milletimize minnettarız, inanın bu şanlı demokrasi direnişi gibi 'nin 15 gün zaman zarfı içerisinde 9 milyar dolar civarında bir dövizin bozdurulup, nakit kaynağının millet tarafından iç piyasada sağlanmış olması da aslında dünyaya bu demokrasi dersi gibi verilen bir ekonomi dersidir. Bir taraftan ekonomi dersi veriyoruz, bir taraftan demokrasi dersi veriyoruz. İhtiyaçları varsa başka dersler de veririz" şeklinde konuştu.

SAPLA SAMANI KARIŞTIRMAYIZ
'nin bütün dünyaya örnek olabilecek şekilde hukukla hareket ettiğini de vurgulayan Soylu sözlerine şöyle devam etti: "Hiç kimsenin endişesi olmasın, Cumhuriyeti adil bir devlettir, Burada mücadele ettiğimiz FETÖ'dür. Sapla samanı karıştırmayız, büyük bir itina ile bütün arkadaşlarımız görevlerini yerine getirmeye çalışıyor. Bu süreç içerisinde biz bütün bakan arkadaşlarımız, yönetici arkadaşlarımız büyük bir titizlikle çalışıyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyaya ekonomi dersi verdik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN