Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Duraklama, korkma ve ürkme lüksümüz yok

15 Temmuz başarısız darbe girişiminden sonra planladığı yatırımlarına hız kesmeden devam edeceklerini söyleyen Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “Bu konuda hükümetin yürüttüğü çalışmalara bütünüyle katılıyoruz” dedi

Giriş Tarihi: 15.8.2016
Duraklama, korkma ve ürkme lüksümüz yok
Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, planladıkları yatırımlara hız kesmeden devam edeceklerini söyledi. Bu konuda hükümetin yürüttüğü çalışmalara bütünüyle katıldıklarını belirten Boysanoğlu, "Bürokrasinin engellediği veya yavaşlattığı konularımızın artık daha hızlı çözüme kavuşacağına inanıyoruz. Projelerimiz daha önceki planlamalarımız doğrultusunda hayata geçiriyoruz" diye konuştu. 47 yıllık geçmişe sahip bir firma olarak, Türkiye'de bugüne kadar birçok kriz, siyasal çalkantı gibi süreçlerin içinden geçtiklerini anlatan Boysanoğlu, "Açıkçası çok gördük geçirdik. Sektör ve işadamı olarak duraklama ya da korkma, ürkme lüksümüz yok. Biz her ilerlemeye devam ettik. Ülkemize, milletimize inandık, inanıyoruz. Ülkemizin geleceğini, yarınlarımızı halkımıza ve devletimize güvenerek, onlara destek olarak kuracağız" diye konuştu. Emlak Konut GYO'nun başlattığı tarihi kampanyaya katıldıklarını söyleyen Boysanoğlu, "Bu felsefeden hareketle de kampanya atağının içinde ilk aşamada Tepe-MESA ortaklığındaki 'daki Park Mozaik, Koza 66 projelerimizle yer aldık. Halkımıza her türlü yardımı ve desteği vermeyi sürdüreceğiz. Yarınların daha aydınlık olacağına inancımız artık daha güçlüdür" diye konuştu.

TÜKETİCİ ÇOK DAHA DİKKATLİ
Bu dönemde hem yatırımcının hem de tüketicinin güven içinde hareket etmesi gerektiğinin altını çizen Boysanoğlu, "Her geçen gün daha da bilinçlenen tüketicinin, konut gibi, hayatlarının bu en önemli satın alma kararında artık çok daha dikkatli ve doğru hareket ettiği görülüyor" dedi. Boysanoğlu şöyle devam etti: "2016'daki tüketicinin konut tercihlerinde, metrekare, lokasyon, kalite gibi unsurların yanı sıra kalite, değer, güven ve bunların sürdürebilirlik endeksinin de konutta talebin yönünü belirleyen temel unsurlar arasında gittikçe artan bir şekilde yer alacağını söyleyebiliriz."

YENİ YATIRIMLAR YOLDA
Bu yıl çok önemli yatırımlara imza attıklarını anlatan Boysanoğlu, yeni projeleriyle ilgili şu bilgileri paylaştı: "Ankara'da, Mesa Göksu Evleri projemizi çok yakında basına ve kamuoyuna tanıtacağız. Bin 150 konutluk projemiz Eryaman'da yükselecek. Yine 2016'da başlayacağımız projeler arasında, Bodrum'da çok özel bir villa projesi de yer alıyor. Gerçekten de çok üst seviyede, prestijli bir villa projesine imza atmaya hazırlanıyoruz. Ayrıca 'da Fulya'da dönüşüm projelerimize 2017 başında başlamak istiyoruz. Tema İstanbul'da Tematik Park projesine hazırlanıyoruz. Ayrıca Maltepe'de yeni bir konut projesinin hazırlıklarına başladık."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duraklama, korkma ve ürkme lüksümüz yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN