Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Küstah video için özel ekip

TUSKON’a ilkin operasyonda dosyaya delil olarak giren Cumhurbaşkanı ’ın tehdit edildiği video kaydını özel ekip inceliyor. Görüntüler uzmanlarca analiz ediliyor. Uzman ekip, salonda bulunan ve tehdit içerikli sözleri ayakta alkışlayan tüm kişilerin kimliklerine ulaşmaya çalışıyor.

Giriş Tarihi: 20.8.2016 12:38 Güncelleme Tarihi: 20.8.2016 12:51
Küstah video için özel ekip

TUSKON "KİMLERİN ASIL OLDUĞUNU HERKES GÖRECEK" DEMİŞTİ.

TUSKON 5. Genel Kurulu'nda konuşma yapan TUSKON Başkanı firari Rızanur Meral Cumhurbaşkanı 'ın paralel yapının inlerine girileceği demecine gönderme yaparak, "Yakın bir gelecekte kimlerin inlerde yaşadığını kimlerin saklanacak in arayacağını, kimlerin müsvedde, kimlerin asıl olduğunu herkes görecek" demti.

TUSKON Başkanı Rızanur Meral böyle tehditler savurmuştu

ERDOĞAN'I TEHDİT ETMİŞLERDİ

Meral, hükümeti yıkmayı hedefleyen 17 Aralık darbe girişiminin hemen ardından 28 Şubat 2014'te TUSKON'da konuşmuştu.. Hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tehdit etmişti.

TUSKON'DA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TEHDİT EDİLİRKEN O DA ALKIŞLADI!

ÖZEL BİR EKİP KURULDU

O skandal sözlerin ardından salonda bulunan ve ele başı Fethullah Gülen'e yakınlığıyla bilinen yüzlerce iş adamı Meral'i dakikalarca ayakta alkışlamıştı.. İşte bu görüntüler TUSKON'a ilişkin FETÖ operasyonu dosyasına delil olarak girerken Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri görüntüler üzerinde titiz bir çalışma başlattı.

Özel ekip kuran Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ömer Kumlu görüntüleri detaylıca inceletip Cumhurbaşkanını tehdit eden konuşmayı ayakta alkışlayan tüm kişilerin kimlik bilgilerini tespite çalışıyor. Görüntülerde salonda yer alan birçok ünlü işadamının Meral'in küstah sözlerini atakta alkışlarken görülüyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küstah video için özel ekip
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN