Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Albayrak 'de merkezi açacak

ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın, müşteri memnuniyetini artırmak için çok önem verdiği elektrik dağıtım şirketlerinin kuracağı merkezlerinin ilkinin açılışı yapılıyor. Enerji Bakanı Berat Albayrak, elektrik dağıtım sektörünü müşteri memnuniyeti için gereken adımları geciktirmemeleri konusunda uyararak, "Çağrı merkezi yatırımlarını ekim ayına kadar tamamlayın. Yakından takip ediyorum. İyileşme yoksa külahları değişeceğiz. Gerekeni yaparız. Kimse kusura bakmasın" demişti.

Giriş Tarihi: 27.9.2016 15:57 Güncelleme Tarihi: 28.9.2016 10:15
Bakan Albayrak Denizli'de çağrı merkezi açacak

ALBAYRAK VE ZEYBEKCİ AÇACAK

ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Aydın, , Muğla, Manisa ve İzmir'in elektrik dağıtımını üstlenen Bereket Enerji Grubu'na ait ADM- GDZ Merkezi'nin açılışını gerçekleştirecek.

İLK ETAPTA 400 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAK

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın, müşteri memnuniyetini artırmak ve istihdam yaratmak için büyük önem verdiği, elektrik dağıtım şirketlerinin kuracağı çağrı merkezlerinin ilki Denizli'de, Bereket Enerji Grubu tarafından açılacak.

5 İLE HİZMET VEREECEK

Denizli, Aydın, Muğla, İzmir ve Manisa'ya hizmet vermek üzere kurulan ADM-GDZ Çağrı Merkezi, 400 kişiye istihdam sağlayacak. Beş kente hizmet verecek Çağrı Merkezi'nin açılışını, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz birlikte yapacak.

BAKAN ALBAYRAK "KÜLAHLARI DEĞİŞİRİZ"

ADM Elektrik Dağıtım, Aydın, Denizli ve Muğla'da 1.7 milyon aboneye, GDZ Elektrik Dağıtım ise İzmir ve Manisa'da 3 milyon aboneye elektrik sağlıyor. İki şirket yıllık toplamda 22.5 milyon megawatsaat elektrik dağıtımı yapıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Albayrak Denizli'de çağrı merkezi açacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN