Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Dijital dönüşüme imza atıyoruz’

Giriş Tarihi: 29.9.2016
‘Dijital dönüşüme imza atıyoruz’

Nebim Pazarlama Müdürü Abdullah Bekmezci, mağazalarda Nebim V3 POS yazılımıyla fark yarattıklarını söyledi. Bekmezci, “Böylece önemli bir dijital dönüşüme de imza attık” dedi

Dijitalleşmeyle birlikte ortaya çıkan verimliliği artırma gereksinimi kapsamında, e-fatura, e-defter, e-arşiv ile bir e-dönüşüm süreci başladı. Bu sürecin vergide şeffaflık ve denetimin kolaylaştırılması gibi hedefleri bulunuyor. Fakat bu uygulamalar aynı zamanda firmalara da maliyetlerinde ciddi tasarruf sağlatacak ve süreçlerinde etkinlik kazandıracak. İşte bu noktada Nebim'in de önemli bir dijital dönüşüme imza attığını söyleyen Nebim Pazarlama Müdürü Abdullah Bekmezci, mağazalarda kullanılan Nebim V3 POS yazılımıyla fark yarattıklarını söyledi. Bekmezci sözlerine şöyle devam ett: "Mevzuat gereksinimlerini karşılayan ve yüzlerce firmada canlı kullanım ile kendini kanıtlamış olan e-fatura, e-arşiv ve yeni nesil ÖKC entegrasyonlarının yanı sıra, anlık Global Blue entegrasyonu sayesinde modern Tax- Free desteği, harici müşteri sadakat yönetimi sistemleri ile anlık entegrasyonları, hediye kartı, para puan ve indirim kampanyası yeteneklerini, optik ve çeyiz sektörlerine yönelik özellikleri, satış sonrası servis ve destek uygulamalarını, dinamik ürün konfigüratörlerini ve önümüzdeki dönem yaygınlaşmaya başlayacak mobil ödeme uygulamaları ile entegrasyon olanaklarını ekleyerek, 'nin fonksiyonel olarak en zengin POS çözümünü hazırlamış olduk."

ANLIK ENVANTERİ SORGULUYORLAR
Mağazadaki bu fonksiyon zenginliğini "omni-kanal" dünyasına da taşımak istediklerini belirten Bekmezci, "Mağaza uygulamalarımızı, 'nin önde gelen e- uygulamalarıyla entegre ettik" dedi. Bekmezci konuyla ilgili şöyle devam etti: "Geleneksel internet ve mobil e-ticaret sistemlerinin Nebim V3 ile entegre çalışmaları sayesinde; mağazaların ve depoların anlık envanterlerini lokasyon bazlı bir şekilde sorgulanmasını sağladık."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Dijital dönüşüme imza atıyoruz’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN