Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Franchise sektörünün devleri bu da buluşacak

‘Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik ı bu yıl 13-16 Ekim tarihleri arasında, CNR Fuar ’nde gerçekleştirilecek. Fuarda 400’ün üzerinde marka girişimcilerle buluşacak

Giriş Tarihi: 30.9.2016
Franchise ve Markalı Bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında buluşturan 'Bayim Olur musun ı', kendi işinin patronu olmak ve bunu yaparken daha az riskle daha fazla kazanç elde etmek isteyenlerin birinci tercihi oluyor. Firmalar, franchise vererek zincir marka olmanın yanı sıra yeni ticaret ve pazarlama stratejileri benimseyerek büyük satış hacimlerine ulaşıyor ve uluslararası pazarlara giriyor. Günümüz rekabet koşulları içinde, kurumsal ve güçlü bir marka yaratmak için sıfırdan başlamak yerine, güçlü, bilinen ve büyük bir zincirin parçası olma avantajı birçok girişimcinin franchising sistemini tercih etmesinde etkili oluyor.

GİRİŞİMCİLERE FIRSAT VAR
Hızla büyüyen ve binlerce girişimciye kendi işini kurma fırsatı yaratan franchising sektörü, alanında Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan 'Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı' ile katlanarak büyüyor. Franchise sektörünün devlerinin buluşma noktası olan fuara, bu yıl yerli ve yabancı 400'ün üzerinde firma katılacak. MedyaFors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek 14. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, bu yıl 13-16 Ekim 2016 tarihleri arasında, CNR Fuar 5-6- 7. Hall'lerde gerçekleştirilecek. Bayim Olur musun Franchising Fuarı, her yıl kendi alanında rekorlara imza atıyor. 2015 yılında 13'üncüsü düzenlenen fuarı 29 bin 326 kişi ziyaret etti. 330'u yerli, 35'i yabancı olmak üzere toplam 365 markanın yer aldığı fuarda yerli ve yabancı birçok girişimcinin ziyareti ve bayilik anlaşmalarıyla sonuçlandı. Yurtdışı katılımlarının da yoğun yaşandığı 2015 fuarına Ortadoğu, Balkanlar, ABD, Avrupa Birliği ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere birçok ülkeden yatırımcılar katıldı. Fuar, artan metrekare alanı, katılımcı ve ziyaretçi oranıyla her geçen yıl dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 14 yıldır sektörün nabzını tutan Bayim Olur musun Fuarı organizasyonunu üstlenen MedyaFors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, "Markalar, marka kimliğini oluşturduktan, ürünlerin ve operasyon standartlarını belirledikten, altyapılarını tamamladıktan sonra büyüme planlarını franchising ile kurguluyor. Sisteme dahil olan firmalar, marka bilinirliğini artırarak hızla büyüme imkânı buluyor ve tüketiciye daha hızlı ulaşım sağlıyor. Franchising sistemi ile girişimci, markanın bilgi birikiminden faydalanarak, aynı zamanda reklam, PR ve sosyal medya yönetim desteği, personel eğitimleri, işe alma, yetiştirme konularında da destek alıyor" dedi. Helvacıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizler de böyle bir sistemin içerisinde profesyonel bir platform oluşturarak tam 14 yıldır Türkiye'nin en popüler franchise markalarını girişimcilerle buluşturuyoruz. Fuarımızın yarattığı yoğun ve verimli ziyaretçi potansiyeliyle katılımcılar, hedefledikleri girişimci sayısının fazlasını elde ederek fuardan memnun bir şekilde ayrılıyorlar. Bizi diğer fuarlardan ayıran en önemli özellik ise Bayim Olur musun Franchising Fuarı'nın başarısının ölçülebilir olmasıdır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Franchise sektörünün devleri bu fuarda buluşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN