Türkiye'nin en iyi haber sitesi

175 milyon dolarlık 5 yıldızlı dönüşüm

Giriş Tarihi: 9.11.2016
175 milyon dolarlık 5 yıldızlı dönüşüm
Cathay Group, Suriyeli ortağı Liderlik Development ile birlikte hayata geçirdiği Nivo Ataköy projesini görücüye çıkardı. 12 bin 689 metrekare arazi üzerinde 17 katlı iki bloktan oluşan projede konut fiyatları 405 bin ila 2 milyon 172 bin lira arasında değişiyor.

KENT PARKINA KOMŞU
Yaklaşık 175 milyon dolarlık yatırım değerine sahip Nivo İstanbul'da ticari ünitelerin fiyatı ise 547 bin liradan başlıyor, 9 milyon 700 bin liraya yükseliyor. 314 konut ve 73 mağazadan oluşan projenin yanında kamuya açık 3 bin 500 metrekarelik kent parkı bulunuyor. Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, "Ataköy'de çok değerli bir arazi üzerine inşa etmeye başladığımız projemizin sadece Türkiye değil dünya çapında ses getirecek, örnek gösterilecek" dedi. Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz ise "Proje arsası Bakırköy Belediyesi'ne bağlı kentsel dönüşüm bölgesinde kalan son arsalardan biri olarak öne çıkıyor" diye konuştu.

YATIRIMA DEVAM
Liderlik Development'ın Yönetim Kurulu Başkanı Imad Shanan, "Türkiye'ye İstanbul'un gözde semtlerinden birinde yükselecek olan ve büyük bir başarı hikâyesi olacağına inandığımız bu projeyi Cathay Group'la birlikte yapmaktan çok memnunuz. Türkiye'ye güveniyoruz" dedi. Genel Müdürü Mounis Akkad ise Türkiye yatırımlarına devak edeceklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
175 milyon dolarlık 5 yıldızlı dönüşüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN